Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért viselkedik így ez a lány?

Figyelt kérdés

Mindennél és mindenkinél jobban szeretem és ezt ő is tudja, mert kismilliószor elmondtam neki. Éreztetem vele, ajándékokkal lepem meg stb. Mégis nem tudom hova tenni mikor olyanokat szól, hogy mért nem megyek ki a strandra, biztos egy csomó csajt megbámulhatnék, megtalálnám a szerelmet meg ilyesmi, holott 1000x elmondtam neki, hogy én őt szeretem, ő a szerelmem. Meg pl. külföldre akarok majd menni dolgozni ő most nem tudna és mindig kérdezi, hogy mért nem megyek már pedig tudja, hogy miatta, mert nem akarom most itthon hagyni. Meg ilyeneket művel.


Önbizalom hiányos lehet? Vagy nem érzi magát elég jónak hozzám?


2015. júl. 9. 00:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%
Le se szarja a fejed. Játszadozik veled mint egy szaros kutyával, te meg benne vagy. Grat, további sok sikert az életben!
2015. júl. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Mister Taylor kösz a semmire sem való böfögésed!
2015. júl. 9. 01:36
 23/32 A kérdező kommentje:
Aki meg nem éri el a 40%-ot az ne ossza már itt nekem az észt könyörgöm!
2015. júl. 9. 01:39
 24/32 anonim ***** válasza:
95%
Mint lány: ha nem jár veled, nem szexel veled, és nem történnek olyan dolgok, ami egy pár között szokott (csók, intim kontaktus) akkor ti nem vagytok együtt és teljesen 100%ig tökmindegy mit mond, nem is lesztek. Rosszindulattól mentesen, nem 40%al mondom. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor majd meglátod, mikor az orrod előtt jön össze mással.
2015. júl. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
51%

Haver, en azert vagyok negyven ala pontozva mert a gyk 80_a no, es markans, szerintuk soviniszta velemenyem van.

Ha te szeretnel inkabb naiv pna lenni, akit allandoan hulyitenek, am legyen.

De mar az is sokat elmond, h fel eve naponta dumalsz online a neten, es annyi ver nincs a pcsodben, h elmenj a csajhoz es kezdj valamit vele, akkor megis mirol dumalunk?

Ritkahulye vagy, mondjuk az elejen azt hittem, hogy csak rajatszol, de aztan kiderult h megsem.

Nos van egy nagy titkom. Az a csaj, aki rendszeresen tesz neked megjegyzeseket szex temaban, fel eve, es te csak a hosszerelmes dumat nyomod, tokhulyenek nezhet. Jah a nok is szeretik a szexet. A csajokra meg azert celozgat, mert tenyleg arra kivancsi, hogy milyen kaliber vagy, azert nem csapsz e le a szexre, mert a strandon jocsakot dongetsz, /kepzeld el, ha ez lenne az oka, meg jobban erdekelned/ vagy azert, mert egy puhapocsu tapasztalatlan bfsz vagy. /es az a helyzet, h errol van szo, es ha hiszed ha nem, ez neki mar vilagos, mint a nap/

Szoval noljel fel. Eshallgass a tapasztaltabb ferfitarsaidra.

2015. júl. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Mumusan ***** válasza:
Az önbizalomhiányosok nem így viselkednek.
2015. júl. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Velem a barátnőm játszotta ezt... Csak is őt szerettem, más lányra kb rá se néztem. Egyik nap mondtam neki hogy találkozok a csaj barátommal, mert ezer éve nem láttuk egymást, ekkor kezdte mondogatni hogy csókolózzunk nyugodtan, őt nem érdekli WTF?? Annak ellenére hogy őt szerettem ,és ezt tudta is, folyamatosan féltékenykedett, és nevetségesen hülyén viselkedett. Mint egy durcis kislány, aki meg van sértődve, végül is az volt...
2015. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen lány azt várja hogy fényezd, dicsérgesd egész nap agyba főbe, egy rossz szavad ne legyen hozzá soha, mert ha igen elhagy azzal az indokkal hogy nem szereted őt, és ilyen hülyén fejezi ki, amint látod.
2015. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
A 25-ös válaszoló leírt mindent. Na válaszolgass szépen vissza mindenkinek, msot járjon a sád, hogy szeret, meg le akar veled feküdni :D Naiv kis puhány vagy, nem birod elfogadni, hogy csont vagy neki?
2015. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
01:17-es tökéletesen megfogalmazta. De tudod mit? Menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, hogy szeret-e téged szerelemből. Csak igen vagy nem választ fogadj el, ha erre képtelen és csak próbálja megkerülni a választ, akkor veszett fejsze nyele az egész.
2015. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!