Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért viselkedik így ez a lány?

Figyelt kérdés

Mindennél és mindenkinél jobban szeretem és ezt ő is tudja, mert kismilliószor elmondtam neki. Éreztetem vele, ajándékokkal lepem meg stb. Mégis nem tudom hova tenni mikor olyanokat szól, hogy mért nem megyek ki a strandra, biztos egy csomó csajt megbámulhatnék, megtalálnám a szerelmet meg ilyesmi, holott 1000x elmondtam neki, hogy én őt szeretem, ő a szerelmem. Meg pl. külföldre akarok majd menni dolgozni ő most nem tudna és mindig kérdezi, hogy mért nem megyek már pedig tudja, hogy miatta, mert nem akarom most itthon hagyni. Meg ilyeneket művel.


Önbizalom hiányos lehet? Vagy nem érzi magát elég jónak hozzám?


2015. júl. 9. 00:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Ennyiből én inkább arra tippelnék, hogy csak nem akar tőled semmit.
2015. júl. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Akkor nem akarna lefeküdni velem.
2015. júl. 9. 00:40
 3/32 anonim ***** válasza:
40%

Nyugi haver, meg honap, es lefekudni sem akar majd veled.

Klasszik shit teszteles folyik, es eddig durvan leszallopalyan vagy.

Egyetlenegy csaj sem akarja azt hogy a kedveert legyel balfsz, es ne menj kulfordve, 'szetelembol'.

Hanem azt, hogy legyel meno, menjel kulfoldre, aztan egy valag penzzel gyere vissza hozza.

2015. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
gondolom a hasonló megszólalásaidért vagy 36%-on, de amit írtál annak valószínűsége 0, több okból is. Valószínűleg veled csúnyán elbánt egy csaj és a saját élményeidből merítettél ötletet.
2015. júl. 9. 00:51
 5/32 A kérdező kommentje:
De bele kell, hogy törődjek lassan 1 óra, ilyenkor értelmes választ már nem kapok. Majd délután újra próbálkozok.
2015. júl. 9. 00:52
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

Ja bocs, akkor irom azt, amit szeretnel hallani.

Igen alacsony az onbizalma, mert azt gondolja, te olyan baromi jo hapsi vagy, hogy orulnie kellene mar annak is, hogy a labad nyomat csokolgathatja.

Mindezt ilyen 'furcsa' modon fejezi ki.

2015. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

Ja am meg nem szep dolog am a valaszolokat minositgetni, meg tippelgetni az eletkorulmenyeikre.

Amit leirtal mindentol fuggetlenul teszteles. A te bajod, ha nem hiszed el.

2015. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%
öregem nem látod hogy nem kellesz a csajnak? szól, hogy mért nem megyek ki a strandra, biztos egy csomó csajt megbámulhatnék, megtalálnám a szerelmet meg ilyesmi.... nem akar megbántani hogy bocs nem kellesz arra biztat hogy keress mást
2015. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Akkor nem írta volna, hogy én kellek neki. Nem maradna fent majd minden nap éjjelek éjjelén, hogy velem beszéljen. És ez már fél éve megy, szóval nekem ne a hülyeségeket nyomassátok, hanem rendes választ adjatok ROSSZINDULATTÓL menteset!
2015. júl. 9. 01:06
 10/32 anonim ***** válasza:
41%
yo én nem magyarázkodom tovább fujjd a tiedét akkor majd észre veszed olyan vonat után futsz ami nem vesz fel.....
2015. júl. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!