Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit jelent ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ha egy lány ezt mondja, így viselkedik?

Figyelt kérdés
Pár napja randit kértem egy lánytól és ő csak augusztus végén szeretne velem találkozni, mindketten 1 városban lakunk, csak azt mondta, hogy sok dolga van, konkrétan leírta, hogy hova fog utazni.... Szerintetek ez azt jelenti hogy nem kellek neki? Találkoztunk már egy táborban ott fogtuk egymás kezét de nem volt semmi komolyabb. én 16/f ő 17 éves A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. júl. 27. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
várd ki és kiderül :)
2014. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez annyit jelent hogy talonba vagy tartva.

Mint a féllábú pasi aki jelentkezett Tarzan szerepére. Ha az elkövetkező egy évben nem jelentkezik egyetlen kétlábú sem akkor egész jó esélyei lennének a szerepre.

2014. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És amúgy ilyen előfordult már veletek?
2014. júl. 27. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem igen, jelentkeztem Tarzan szerepére, sajnos elutasitottak. Azt mondták nem perfekt a tarzanüvöltésem.
2014. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fényember ***** válasza:
Várd ki, lehet tényleg sok dolga van :)
2014. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ez a talonban tartás, ne aggódj.

Nekem most még viszonylag kevés dolgom van a nyáron, mégis hetente kb két nap van, amikor ráérek barátokkal találkozni (tudom, ha dolgoznék is így lenne, de most furcsa, hogy munka nélkül is ennyi dolog van)

Az biztos, hogy nem akarnék egy randit kutyafuttában. Bár az is, hogy ha most hirtelen elhívna a srác, akit szeretek, minden követ megmozgatnék, hogy megoldjam, de az én menetrendemben is vannak elmozdíthatatlan sziklák, a lányéban is lehetnek. Augusztus vége nincs annyira messze (tudom, hogy ilyenkor még egy hét is alig telik, de nehezen kibírható) és utána láthatnád mi a helyzet, hogy viszonyul hozzád, milyen a társaságodban és egyebek. Szóval türelem, és sok sikert :)

2014. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!