Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért viselkedik így a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért viselkedik így a lány?

Figyelt kérdés
Sokat beszélünk minden nap. Én találkozni akarok vele, de én minél jobban ő annál inkább sem. Mondom neki, hogy fáj, hogy nem láthatom, de akkor mindig az a válasza, hogy majd találkozunk. Semmi konkrétumot nem mond. Kezdek belefáradni ebbe, nem bírom sokáig és az lesz a vége, hogy elhagyom. Volt, már hogy ott akartam hagyni, akkor az volt a válasza, hogy úgysem merem megtenni. Mikor megsértődök rá, akkor meg az a baja, hogy nem állok vele szóba. Végigdumáljuk a hetet utána megkapom tőle, hogy a héten alig beszéltünk. Kész-
2015. júl. 6. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
hül@ye pi@csa az ilyen hagyd még gyerek :D
2015. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elmúlt 20 éves
2015. júl. 6. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez valóban gyerekes viselkedés és tök mindegy hány éves, ez nem jelent semmit.

Látom, hogy csak az a jó neki ami számára fontos és téged észre sem vesz.

Elég önző viselkedés mit ne mondjak.

Bármennyire is fáj, de szerintem hanyagold.

Az ilyen energia vámpírokkal nem érdemes kikezdeni.

2015. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem akarok nagyon beleszólni a felnőttek dolgába, de ha nem jártok együtt, akkor a lány (szerintem) nem is akar veled lenni (friendzone). Ha pedig együtt vagytok, akkor, ha szereted, akkor mondd meg ezeket neki is, vagy tarts egy kis távolságot, hogy ráébredjen mi baja.

:D

Huppsz, mégis belelszóltam ;)

2015. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem beszélek vele tegnap óta, mert nagyon tele lett a tudatom a viselkedésével. Ha nem keres, akkor többet nem akarok hallani felőle. Mindig mikor bizonyítania kéne, hogy jelentek neki valamit, akkor van csendben. Elég volt.
2015. júl. 7. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!