Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak mások is, akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak mások is, akiknél abszolút kizáró ok, ha a lány jobber?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 09:56
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Inkább azt ird le, amit kértem, tudod, az államelméleti kereteket, meg a politológiai vonatkozásokat .

Politologusként érdekel, hogyan látja ezt egy jobbikos második erő

2015. jún. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
39-es. Lehet hogy neked lesz rá szükséged. Én nem azért írtam mert érdekel ki mit is gondol vagy szeretne. Én amit irtam igaz és ha valamit valaki úgy érez nem igaz akkor cáfoljon meg. Sajnos sokan csak vagdalkozni tudnak. De az igazsággal nem tudnak mit kezdeni. Elakarják hallgattatni. De hát miért is lenne másképp 1945 óta így van.
2015. jún. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Jó, én a liberális államelméleti szempontot képviselem. Úgy vélem, hogy az egyén szabadsága, méltósága, magánszférája szent, és csak nagyon szűk keretek között korlátozható. Az állam pedig ne szóljon bele mindenáron az emberek életébe. Tudom, hogy 2010 óta nem ez a trend érvényesül. Erős államot akartak kiépíteni, NB állammonopolkapitalizmust. Az állampolgár magánszférája folyamatosan sérül, hogy csak egy példát mondjak, ott voltak a magánnyugdíjpénztárak, de az Interneten sem lehet már bármit leírni (most nem a kifejezetten sértő hsz-ekre gondoltam).

Szóval nem szeretnék olyan lánnyal ismerkedni, aki ezt a status quo-t szereti, vagy csak némán elfogadja.

2015. jún. 18. 11:28
 44/51 anonim ***** válasza:

Mit szolsz a fiminizmushoz? Ok konkretan egeszen az intimszferaba is beleturkalnanak.

Teny, hogy a magannyugdij penztarba valo belenyulas serti a magantulajdon szentseget, viszont anyagi kart a betetesek nem szenvedtek.

Az online gyuloletkeltes ellen pedig igenis fel kell lepni, nezd meg a jobbikos kollegat, konkretan arrol regel, hogy ki kellene irtani a liberalisokat/kommunistakat satobbi. Tudod, a hulyeseg ragalyos.

A liberalis allammodell pedig onellentmondasos. Nem lehet hatekonyan kormanyozni ugy, hogy visszaszoritod azokat az intezmenyeket, amivel kormanyzol. De erre mar a huszadik szazad elejen rajottek.

Gyerek vagy meg, de meg mindig jobb mintha olyan futobolond lennel mint a fenti muki.

2015. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
44-es Miért ragályos a hülyeség? 1945 után hány magyart öltek meg mert nem tetszettek a következő rendszernek? Tízezreket. 1956 után hány magyar embert öltek meg és hagyta el az országot. Több ezerre tehető a halottak és kivégzettek száma és több száz ezren hagytál el az országot. Nagyon sok kommunista vezető kezéhez vér tapad. A leszármazottjai is az ő jólétükből élnek. Ma ezek az emberek kiemelt állami nyugdíjjal röhögnek. Ezek a kommunista vezetők, vérbírók, AVH-s tisztek ma is élnek. Ezek emberek elítélése felakasztása elmaradt. Azok az emberek akik ő miattuk vesztették el családtagjaikat és kényszerültek nyomorra a Kádár rezsim alatt azok jogosan követelik ezek emberek elítélését vagy felakasztását. Mert jogosan követeljük. Halálért halál járjon!!!
2015. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

"Nem lehet hatekonyan kormanyozni ugy, hogy visszaszoritod azokat az intezmenyeket, amivel kormanyzol." fékek és ellensúlyok rendszere?

"De erre mar a huszadik szazad elejen rajottek." Rá. A bolsevikok, a fasiszták, a nácik.

2015. jún. 18. 17:29
 47/51 A kérdező kommentje:
"Gyerek vagy meg, de meg mindig jobb mintha olyan futobolond lennel mint a fenti muki." Miért, mennyinek saccolsz?
2015. jún. 18. 17:30
 48/51 anonim ***** válasza:

Nem a bolsevikok, hanem roosevelt, a fekek es ellensulyok meg mukodnek a konzervativ kormanyok alatt is.

Azt kellene eszrevenni, hogy pl az orban kormany sikere /mert van/ abban all, hogy demokratikus jatekszabalyok keretei kozott kezelte a valsagot. /tudom hogy az ellenzek mast mond, de mar az is engem tamaszt ala, hogy mondhatja, meg indulhat a valasztasason/

Nezd meg pl, a fenti fazon amit osszehord pl, mar nem is maganugy kategoria, hanem kozugy.

Inkabb a jobbikra koncentralj, mert ha hatalomra megkurulnek, tenyleg megtudod, milyen amikor nincsen demokracia.

Am 20 es 25 koze tippellek, de mindenkeppen naiv vagy.

2015. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
48-as Én írtam a 45-öst. Neked meg talán többet kellene gondolkodni. Én nem kisfiú vagyok. 48 éves. Pontosan tudom mit akarok. Amit te demokráciának hiszel az a nagy szemfényvesztés és mese. 1990 óta az összes kormányzat korrupt hazaáruló módon szolgátatta ki hazánkat. Valaki elolvasta ag európai unióval kötött szerződést vagy az utána kötött Liszaboni szerződést? Hazánkra nézve szégyen. Azoknak a lapok alján olyan név is szerepel mint Orbán Viktor. Mert ezen cikkelyek aláírása nekünk felér egy hazaárulással. Én amit írtam fenntartom. Senki nem cáfolja meg./nem is lehet/ Igazságot akarok és nem hazug demokráciát. Mert minden hazug amíg a 45-ben leírtak szerint a bűnösök nem bíton lógnak és a megöltek és hozzátartozóik ma sem kapnak igazságot.
2015. jún. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

#48 Köszönöm a véleményed, nem értek vele egyet, de hát ez a demokrácia.

Amúgy 38, és tényleg valamiféle idealizmussal nézek a világra.

2015. jún. 19. 08:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!