Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak mások is, akiknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak mások is, akiknél abszolút kizáró ok, ha a lány jobber?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 09:56
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
0%

Ne is merd szemed ráemelni egy nemzeti érzelmű, liberália és kommunista ellenes lányra. De ha nem jönnek be akkor szaporodj Tel-Aviv-ban. Remélem addig piszkálják az orosz medvét amíg komoly tömegpusztitó fegyvert add a felkelők kezébe. Ha nekem a hazámban ilyeneket kell olvasnom mint ez a kérdés akkor megérett a világ a pusztulásra. Most már értem felmenőimet akik a Magyar királyi hadseregben és az ss-ben harcoltak miért kellet meghalniuk. Mert újból felfognak támadni.

Bennünk!

2015. jún. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Ennyi síkhülye barmot...komolyan...

Az a nem mindegy, hogy milyen "Jobber".

A jobbikos Jobber az a náci nyilas Jobber, aki olyanokat ír, hogy a Szent Korona alkotmánya ősi alkotmány például. Nem zavarja meg, hogy középkori állami keretek között emberek által megalkatott dologról van szó.

Szóval A konzervatív Jobber nem gáz, de a Jobbikos jobber az elég gáz, ugyanis együtt jár komoly szellemi, és intellektuális hiányosságokkal.

Azt kell hogy mondjam, hogy az ideális partner egy konzervatív partner. Ők elég nyitottak, a 20. századi konzervatív eszmeiség is az organikus fejlődésről szól. Csak hajlamosak a konzervdoboznál megállni azok akik semmit nem tudnak a konzervativizmusról.

A jobbikos eszmeiség meg a középkori romantikus baromságokról szól. Van némi különbség.


Azt meg tényleg ne várd már, hogy néhány iylen Jobbikos őrült politológiai eszmefutattatást fog neked előadni . A történelem könyvet sem birják elolvasni.

2015. jún. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek, azt még hozzáfűzném, hogy a liberális lánnyal csak a gond a van, nem fog sokat filózgatni azon, hogy félrekeféljen, ha megteheti, szóval az arany középút a megfelelő ebben is.
2015. jún. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

""Most már értem felmenőimet akik a Magyar királyi hadseregben és az ss-ben harcoltak miért kellet meghalniuk. Mert újból felfognak támadni.

Bennünk!""


Ehhehehe:D

Ez konkrétan bezáró ok, az elmegyógyintézetekben

2015. jún. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

"Vagy kötekedsz? mert leírhatom és kifejthetem amit írtam politológiai és államelméleti szempontból."


Na írd csak le, engem is érdekel, mert én meg politológus vagyok.

2015. jún. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
32-es én Jobbikos vagyok. A második legnagyobb erő ebben az országban. Ugye nem gondolod hogy közel egymilló ember aki ere a pártra szavazott az mind hulye? Még van idő ennek a kormányzatnak nem teni semmit, erősíteni a korrupciót, meg több terhet róni az állampolgárokra. Ma már senki nem vonja kétségbe ha ez nem szűnik meg akkor a legnagyobb erejű pártá válik ebben az országban a Jobbik. És még ők nem olvassák el a történelmet? Már nem kell hogy elolvassák. Megtanulták. A magyar történelem lapjait már ők írják. A jövő Magyarországát ők irányítják. Vagy te még mindig az atv-t nézed? Most néz olyat is ahol az igazat mondják.
2015. jún. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

"Minden fenn van az interneten!!"


Ja ki gondolta volna....Feleslegen szivattam magam az egyetemen 5 évet.

2015. jún. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

"én Jobbikos vagyok. A második legnagyobb erő ebben az országban"


Nem fogadnék rá, hogy nincsenek nálad "nagyobb erők" az országban :)

2015. jún. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
te 49%os, elolvastam miket irogattál, hát figyelj, komolyan ijesztő. Kezdem sajnálni, hogy bezárták az OPPNIt
2015. jún. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
38-as. Mint Magyarországon bejegyzet párt? De van még a fidesz. Miért ki van még?
2015. jún. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!