Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el randira? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shaqq kérdése:

Hívjam el randira? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali! Van egy lány..:). Régóta barátságban áll a családunk. A bátyja a legjobb barátom, az esküvői tanúja voltam. Ő elköltözött. A húgával 3 hónapja kb nagyon jóba vagyunk. Sokat beszélünk élőben, facebookon és telefonon is ilyen 30 perceket(persze nem mindennap). Néha távolságtartó, de van amikor Ő közeledik. Teljesen össze zavar ezzel. Nagyon kedvelem Őt attól függetlenül, hogy kiskora óta már ismerem őt, teljesen másképp nézek rá. Okos, kedves és mellesleg nevet a vicceimen/történeteimen(pedig nem vagyok egy móka mester :) És nagyon jókat beszélgetünk úgy kb mindenről. Ja és mindig megvicceljük egymást :)

Félek kicsit, hogy mit szólna a bátyja, a család hogyan reagálna. El akarom hívni egy fagyira, sétára, hogy beszélgessünk s elmondanám neki, hogy én már nem úgy gondolok rá és szívesen találkoznék vele még többet, hogy őszintén megismerjem őt. Úgy érzem ha nem mondom el neki akkor csak halogatás és feltételezgetés az egész. Ez a várakozás kikészít. Néha látom rajta, hogy várja, hogy kimondjam, de ezek a következmények..

Ő 17 én 21 leszek. Ja és azért írok ide mert nincs olyan bizalmas barátom, egy kívülálló akivel ezt megtudnám beszélni. Köszönöm, hogy elolvastad és a válaszod is!



2015. jún. 1. 14:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam tisztáztuk a dolgot. Elmondtam neki, hogy én úgy kedvelem Őt, másképp nézek rá és jól sejtettem. testérként, bátyóként tekint rám, még... Azt szokták mondani, hogy jó barátságból még lehet több is..:) Köszönöm a válaszokat! Sikerült kiderítenem, hogy mi is van köztünk, most még magam alatt vagyok, de a feltételezgetés, várakozás sokkal rosszabb volt hétről hétre.
2015. jún. 2. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!