Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam meg randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam meg randira?

Figyelt kérdés

Van egy régi osztálytársnőm aki általános iskola végére belémzúgott. Mivel osztálytárs volt nem akartam járni vele, nehogy ezen cikizzenek. Ő még mindig szerelmes belém ős ő is mindig is tetszett nekem csak még nem voltam elég érett. Hogy tudassam vele hogy szeretem, hogy hívjam randira stb.?

16/F



2015. ápr. 20. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy szeretnél vele találkozni, nem tudom, mennyire tartjátok a kapcsolatot, de ha pl. régóta nem találkoztatok, akkor ez egy kitűnő alkalom lesz. Beszélgessetek, kedveskedj, bókolj neki, finoman udvarolj, és a végén próbáld megcsókolni. Ha hagyja, akkor nem kell mondanod semmit. :) Sok sikert.
2015. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Eggyet értek az első válaszolóval szerintem is beszélj meg vele egy találkozót aztán mond meg neki hogy tetszik neked!

Ha jól csinálod csókkal zárul a dolog!

2015. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!