Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Múlthéten (h) kezdtem egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthéten (h) kezdtem egy új melóhelyen, tetszik ott egy csaj. Mennyi idő múlva hívjam randira? (csak nem akarok 1-2 hét után nyomulni, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szerintem a fő kérdésben mindent leírtam, az a lényeg hogy jól kijövök vele.Bár nem egy top bombázó, de nagyon jó fej és vicces, szóval mikor van idő akkor munkaidőben szoktam vele beszélgetni.Csak azért kérdezem, mert nem szeretném ha nyomulásnak venné ha rögtön elhívnám valahova randira.Mert ugye a legtöbb csaj nem szereti, ha nyomulnak.Eddig mindig ismerősi körből ismerkedtem, ezért kérdezem bla bla....

2015. márc. 23. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hívd el, inkább várd meg, amikor végez.
2015. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy műszakban vagyunk legalábbis egy darabig. Sima 3 műszak...
2015. márc. 23. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz 1-2 hét után nyomulni akkor 3-4 hét után, nem? Vagy milyen más választ lehet erre adni, 5 év múlva?

Esetlegesen nem egész egyszerüen csak arról van szó hogy dumcsizzunk a szerelmi életedről mert anélkül boring ez az egész life? Mi leszünk a fűszer, mert mások elött ez izgalmasabb...


Megfogtad már a kezét? Meg?! Jaj de jó, úgy izgulok mi lesz tovább, majd mesélj, annyira érdekel:-)***:-)

2015. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs értelme várni, egyre nehezebb lesz elhívni őt, jobb az elején letudni a dolgot. Benned is megszűnik a feszültség és inkább most jobbak az esélyeid, mint később. A legtöbb csaj szereti, ha határozott vagy és tudod mit akarsz, nem kerülgeted a kását.
2015. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!