Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogyan hívjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki már több, mint egy éve nagyon tetszik,egy házibulin ismerkedtünk meg,( nem lakunk egy városban). Tavaly sikerült vele elég jó viszonyt kialakítanom, de nem éltem a lehetőséggel a félénkségem, és a tapasztalatlanságom miatt. Nyáron megszakadt a kapcsolat. Hogyan kéne "felújítanom"?

Már rájöttem hogy ezzel a félénkségemmel el is veszíthetem örökre, szóval már arra is kész vagyok, hogy elhívjam valahova. De mivel nem egy városban lakunk ezért csak facebookon tudnám elhívni, vagy pedig várhatok egy újabb bulira 1,5 hónapot amire lehet hogy vagy ő vagy én nem tudok elmenni. Szóval lehet nem kéne már várnom (vártam már így is egy évet), és el kéne előbb hívnom.

Ennyi idő után, mit írhatnék neki? Mert nem akarok azzal indítani egyből hogy elhívom.

Vagy szerintetek gáz lenne most nyár után újra előbukkannom, inkább várjak arra a bulira?

Örülnék ha a kommenteken kívül valakivel privát üzenetben is tudnék bővebben beszélni

21/F


2015. máj. 18. 19:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Az jó, ha elhívom biciklizni? De előtte mivel indíthatnék ennyi idő után?
2015. máj. 18. 19:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdetnek jó lesz egy rövid üzenet neki, hogy mi újság van vele, régen beszéltetek stb., ha pozitívan reagál, akkor kérd el mondjuk a számát (ha nincs meg), hívd fel, és kérdezd meg, hogy nincs-e kedve mondjuk meginni veled valamit. Ne görcsölj rá, ha el akar veled menni, úgyis elmegy. Velem így jött el egy lány, akivel másfél éve nem beszéltünk, ő írt rám, váltottunk pár üzenetet, elhívtam, igent mondott, és beszélgettünk személyesen is. Hajrá, nincs vesztenivalód, csak lazán, én se vagyok nagyon laza gyerek, de simán el kell hívnod, mindenféle cicoma nélkül.
2015. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Viszont azért régen sem voltunk nagyon jó barátok, annyira azért nem ismertem, nem fog hülyének nézni ha így ráírok a semmiből mint egy ezer éves barát?


És ha biciklizni hívnám el, az is jó lenne?

2015. máj. 18. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feltétlenül biciklizésre hívd el, bár azt talán kevésbé érzik randinak a lányok. Rám is így írt rám a lány, vagyis nem annyira rám írt, csak feltűnt a semmiből egy köszöntéssel, és beszélgetéskor végig úgy viselkedett, mintha nagyon közel álltunk volna egymáshoz, találkozáskor dettó. Szóval szerintem ha kommunikálni akar veled, akkor úgyis fog, még ha nem is álltatok nagyon közel egymáshoz.
2015. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Üzenj neki facebookon
2015. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó ötlet a bicikli, nemcsak biciklizni lehet, hanem tolni is. Viszont először beszélgessetek, aztán pár levél vagy nap után kérdezd meg, hogy eljönne-e bringázni, sétálni, stb.? De ne úgy kérdezd, hogy "nincs kedved..."? Olyan lehangoló negatív kérdéssel kérdezni, amikor pozitív választ várunk...
2015. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!