Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el randira? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shaqq kérdése:

Hívjam el randira? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali! Van egy lány..:). Régóta barátságban áll a családunk. A bátyja a legjobb barátom, az esküvői tanúja voltam. Ő elköltözött. A húgával 3 hónapja kb nagyon jóba vagyunk. Sokat beszélünk élőben, facebookon és telefonon is ilyen 30 perceket(persze nem mindennap). Néha távolságtartó, de van amikor Ő közeledik. Teljesen össze zavar ezzel. Nagyon kedvelem Őt attól függetlenül, hogy kiskora óta már ismerem őt, teljesen másképp nézek rá. Okos, kedves és mellesleg nevet a vicceimen/történeteimen(pedig nem vagyok egy móka mester :) És nagyon jókat beszélgetünk úgy kb mindenről. Ja és mindig megvicceljük egymást :)

Félek kicsit, hogy mit szólna a bátyja, a család hogyan reagálna. El akarom hívni egy fagyira, sétára, hogy beszélgessünk s elmondanám neki, hogy én már nem úgy gondolok rá és szívesen találkoznék vele még többet, hogy őszintén megismerjem őt. Úgy érzem ha nem mondom el neki akkor csak halogatás és feltételezgetés az egész. Ez a várakozás kikészít. Néha látom rajta, hogy várja, hogy kimondjam, de ezek a következmények..

Ő 17 én 21 leszek. Ja és azért írok ide mert nincs olyan bizalmas barátom, egy kívülálló akivel ezt megtudnám beszélni. Köszönöm, hogy elolvastad és a válaszod is!



2015. jún. 1. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem hívd el, de ha ennyire semmi jele hogy kölcsönös-e, ne mondd ki rögtön hogy randi

csak hívd el közös programra

aztán alakítsd úgy, hogy végül mégis csak randi legyen és ne csak baráti találkozás (hívd meg egy fagyira, flörtölj vele stb) ezeknél látod hogy reagál és le tudod szűrni, hogy kellemetlen neki vagy ő is benne van

ha jól alakul, a végén majd elmondhatod, hogy neked tetszik és többet szeretnél

így kisebb a kockázat, szóval én ezt tanácsolnám

a családdal meg ne foglalkozz még, majd ha már alakul, elmondod a bátyjának meg a többieknek, addig felesleges

2015. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van jele, hogy kölcsönös csak mikor családi társaságba vagyunk akkor nem nagyon mutatja jelét. Lehet ő is ugyanattól fél mint én? :)
2015. jún. 1. 14:33
 3/11 anonim ***** válasza:

lehetséges :)

hívd el és majd kiderül mi a helyzet

2015. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. szerintem a bátyja tudja már, hogy beszélgetsz többet a hugával. nincsen ebben semmi.hívd el, hogyha igent mond akkor nyert ügyed van. nem hiszem , hogy emiatt kitörne a 3. világháború, mert elmerted hívni a majdnem nagykorú lányt:D

és valószínű azért beszélget veled ennyit, mert te is bejössz neki.

mire vársz, hogy ő hívjon el?

engem meglep, hogy 3 hónapot kell erre várni.

2015. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, köszönöm! Ezekre a megerősítésekre volt szükségem :)
2015. jún. 1. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy társaságban visszahúzódóbb, az teljesen érthető. Nőként mondom, hogy normális lány/nő nem fogja nyilvánosság, ismerősök előtt egyértelműen kimutatni az érzéseit, amíg nem biztos benne, hogy pozitív a fogadtatás.


Hívd el! Egy séta még nem kötelez senkit semmire, és szerintem a családnak se lesz kifogása. Legalábbis én szülőként biztos örülnék, ha a fiam legjobb barátja, akit már úgyis ismerek és jó esetben bízom benne, az kezdene a lányommal. Szóval hajrá! :) Drukkolok!

2015. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a te válaszod is :) Holnap felhívom és elhívom :D

Sikerült összeraknom a válaszok alapján, hogy Ő benne is ugyanezek a gondolatok lehetnek, tehát elhívom beszélgetünk séta, aztán majd kialakul. Elmondjam neki, hogy én másképp gondolok már rá? Vagy csak annyit, hogy nagyon kedvellek, szívesen beszélgetek/találkozok veled?

2015. jún. 1. 22:48
 8/11 A kérdező kommentje:

Na fejlemény! Felhívtam beszélgettünk, poénkodtam majd elhívtam fagyira, igent mondott rá. Megköszönte legalább kétszer is, hogy elhívtam, de mondta, hogy még be kell iktasson tanulást is mert év vége, tz-k, faktok stb. Majd még egyszer megköszönte. Áthallatszott, hogy nevet és örül a dolognak. Pontosítottam , hogy ma délután mikor, hol. Ezután elköszöntöm nem akartam tovább húzni. Örültem nagyon, hogy ilyen könnyen ment és hallatszott, hogy örül neki. Bőszen felhívtam egy osztálytársam eldicsekedtem neki, hogy megmertem tenni(kb 30 perce rá)..na és ekkor történt valami. Miközben telefonáltam hívott a lány anyukája. Miután leraktam visszahívtam, de kinyomta. Megijedtem, hogy hoppá le akarnak beszélni a szülők. Aztán rá hívott a lány, hogy mégse jó neki ne haragudjak, de sokat kell tanuljon. Mondtam nemgond akkor egyedül fagyizok. Hát engem kiskanállal fel lehetett volna kaparni úgy elsüllyedtem szégyenembe... Elindultam fagyizni egyedül..megírtam neki sms-be, hogy elnézést kérek tőle, hogy megijesztettem ezzel. Ezután találkoztam az anyukájával és kiderült, hogy nem ő hívott csak a lánya volt az. Aztán kérdeztem, hogy mit tud, mit mondott? :) Valami fagyizásról volt szó mondja Ő, csak szegény nem tudta, hogy ne bántson meg, hogy mikor elhívom pont akkor van millió tanulni valója... Kiderült, hogy ő ilyen, nem tudja mit csináljon ilyen helyzetbe, hogy ne sértsen meg, pedig örült nekem. Kérdi, hogy miért valamit nem tudok még ezen kivül?:D csak kacagtam válaszul.:) Nem látszott, hogy haragudna rám vagy bármi ilyesmi. Aztán jött a válasz sms a lánytól, hogy nincs semmi gond ne érezzem kellemetlennek ezt.


Tehát összességében sikerült az elhívás nagyon örült csak az időzítésem nem volt jó. Elsőre megijedtem, hogy felsültem az egésszel. De sikerült tisztázni haha :) Igyekszem hétvégére tenni a találkát, na meg úgyis vége a sulinak.

2015. jún. 2. 16:48
 9/11 A kérdező kommentje:

Na még újabb fejlemény..facebook üzenet: leírta megint csak, hogy ne érezzem kellemetlennek a dolgot, ő tudja, hogy nem azért hívtam el. csak attól fél, hogy valaki félre érti a helyzetet ha együtt látnak.


Na most esett le a tantusz nekem..sajnos..:/

Úgy érzem, hogy én az ő bátyja hiányát pótoltam, de csak barátilag. Na most már tényleg kávéskanállal kell felvakarni engem...

2015. jún. 2. 16:59
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja meg az lehet a baj, hogy rosszul fogalmaztam az sms-t, azt írtam, hogy nem akartam megijeszteni meg, hogy félre értse. Ezt nem kellett volna a végére írjam...Lehet azért írta azt mert úgy gondolja nem azért hívtam? Jaj szétszakad a fejem:D

Jobb lesz tisztázom vele egyértelműen a dolgokat.

2015. jún. 2. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!