Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon izgulok, mit csináljak? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok, mit csináljak? :D

Figyelt kérdés
Délután találkozom egy fiúval aki nagyon tetszik és szerintem én is neki! Huszonéves egyetemisták vagyunk. Nagyon nem akarom elszúrni, jó lenne ha minden jól menne, de attól félek valamit rosszul fogok csinálni xD Tökjó lenne vele összejönni... Egy lány

2015. máj. 21. 13:37
 1/8 Mumusan ***** válasza:
Ne parázz! Légy természetes, nyugodtan pirulj el ;)
2015. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez tök normális dolog, 10-20 perc után úgyis feloldódsz majd.
2015. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából semmit nem tudsz csinálni, nyugodj meg! Én akaratomon kívül km hiányost játszottam és végigjártam a lakást sokszor. :)
2015. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézz a szemébe és mosolyogj mint pék macskája a forró zsemlére!!!! Ha meg van a szemkontaktus nyert ügyed van.

Egy férfinek semmi nem ad annál nagyobb magabiztosságot mintha meg tud nevettetni egy Nőt. Szóval figyelj, közvetlen legyél és ne fogd vissza Magadat!!!!

37F

2015. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan édi vagy, hogy megzabállak :D


36/f

2015. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! :)
2015. máj. 21. 16:09
 7/8 anonim válasza:
Majd meséld el, milyen volt!:)
2015. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szupi volt, köszi a tippeket! :D

Remélem lesz folytatás ;)

2015. máj. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!