Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randevú komolyan érdekel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randevú komolyan érdekel. Mit tegyek? Kicsit izgulok, de inkább várom.

Figyelt kérdés

Egy fiúval fogok randizni ő 17 éves én 16. Őszintén nagyon izgulok persze profin tudom ezt leplezni elötte.. Nagyon ritka, hogy megtetszen igazán egy srác.. Nagyon nehezen kapható vagyok

... Viszont, ha róla van szó más a helyzet. Ő az életemben a másodok aki megtetszett és nagyon szeretném, ha jól érezné magát velem. Alapjáraton jó kedvű nevetős lányka vagyok neki pedig kitűnő a humora. Úgy ismerkedtünk meg, hogy nyáron dolgozni voltam akkoriban még nem nagyon foglalkoztatott és szerintem én se őt de Decemberben rám írt és azóta nagyon jól elbeszelgettunk olykor össze futottunk... Egyszer elhívott már randira de lekelett mondani... És most hívott el végre újból.. Tetszeni úgy gondolom tetszem neki.. De nem szeretném hogy elrontsam az egészet komolyabban érdeklődöm felé.. Mit tegyek és mit ne? És hova menjünk? És a csók? Hagyam rá? Hogyan viselkedjek, azomkívűl, hogy legyek önmagam?



2015. márc. 22. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg ő jól elrendezi majd a dolgokat, de ne menj vele néptelen helyre.

Vigyél magaddal pár dolgot baleset esetére (zsebkendő, betét, gyógyszer, kis pénz).

Vigyél gumit is, bár azt még nem kellene használni.

Nem kell nagyon leplezni, ha izgulsz: ő is izgul, ne félj.

Add magad, ne játssz meg senkit. Nyilván te érdekled őt is, nem valaki más.

2015. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gumira nem lesz egyenlőre semmi szükség :) Egyébként köszönöm :)
2015. márc. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!