Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, nagyon izgulok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nagyon izgulok?

Figyelt kérdés
Ma egy sráccal megyek randizni és nagy eséllyel meg fog csókolni. Ez lenne nekem az első. Már akkor a torkomban dobog a szívem az izgalomtól, mikor csak beszélünk. Nem akarom elcseszni. De attól, hogy lehet, hogy megcsókol, majdnem elájulok. Mit tegyek, hogy ne szorongjak ennyire?
2015. márc. 21. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
haha xd
2015. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia:) nos ha gondolod en segithetek:)

Lany vagyok ne aggodj:D

2015. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerended hogy megcsokoljon !? Ne izgulj! Legy onmagad! Elvezni fogod. Miutan meg volt a csók azutan azt mondod majd Jesszus mit izgultam!?? Lehet hogy most streszes. Ismerem az érzést . De miutan talalkozol vele az itan 10 percen belul teljesen onmagad leszel es mar annyi témátok lesz hogy csak na.... Hidd el az eleje első 5-6 perc döcögős es aztán minden jo. A csók meg lehet hogy csak egy szájra puszi lesz.
2015. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sz-pd a a kis lurkót:)
2015. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!