Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vasárnap fogok randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap fogok randizni, nagyon izgulok de miért?

Figyelt kérdés
május óta ismerem ezt a srácot , nagyon jól elvagyunk de még csak facebookon , most fogom látni életembe elöször mert randira hívott , mit vegyek fel ? életem első randevúja , ne szóljatok le miatta légyszi én 17/L , ő 17/F miről beszélghethetünk ? az mennyire természetes ha rágondolok az egészre és olyan furát érzek ? segitsetek

2014. júl. 8. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Vasárnap?? Akkor lesz focivb döntő!

Lehet a srác elnézte a naptárt.

2014. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*naptárat
2014. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Első lépés: ne stresszelj! Ha nem idegeskedsz, akkor menni fog gördülékenyen. Ha azon jár az agyad, hogy úúúúristeeeeen mit vegyél fel, mit beszélgettek majd, akkor nem fog jól sikerülni a randi, mert ezen fog mindkettőtök agya kattogni, nem pedig egymáson. Engedd el magad, légy boldog, hogy végre egy normális pasival randizhatsz, élvezd az életet Vele!
2014. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mindenképp időjárásnak megfelelően öltözz és főként olyanba amelyik ruhádba általában vagy. Ezt azért mert így nem fogod kényelmetlenül érezni magad! int írtad május óta ismered a srácot facebook-on beszélgettetek valószínű most is tudtok majd együtt témát össze hozni! És mint az előttem szólóval egyetértésben ne izguld szét magad! Az első randid egy természetes izgalom biztosan van benned és ez jó is! Nyugodj meg hidd el jól fog sikerülni! Sok sikert!
2014. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem tegnap volt az első randim. előtte mindig nagy jelentőséget tulajdonítottam a dolognak, úgy éreztem h kikészülök az idegességtől, de mialatt ott voltam vele tök nyugodt voltam, meg előtte a nap folyamán is. legyél csinos, de ne kihívó. tudod, húzd az agyát egy kicsit:) rágondolsz és furát érzel, persze mert még nem próbáltad, de szinte nem különbözik attól, minthogy elmész egy barátnőddel valahova
2014. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!