Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek hozzá első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá első randin? Nagyon izgulok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok és nagyon tetszik az egyik osztálytársam. Suliban is szoktunk beszélgetni, főleg akkor, amikor Ofőn egymás mellett ülünk. Eléggé korlátos vagyok, mindig izgulok amikor vele fogok beszélgetni. Nem is tudok jól kezdeményezni. Ő is jött velünk szilveszterezni és egész éjszaka beszélgettünk, sétálni is elmentünk. Egyik haverom aki eddig nem ismerte, mondta nekem, hogy ennél a lánynál látszik, hogy van esélyem és hogy csináljak vele többet. Többiek is bíztattak, oda is jöttek hozzánk néha és utalgattak. De én valahogy nem tudtam megcsinálni pedig elhatároztam, hogy ma szilveszterkor kicsit megemberelem magam. Nem sikerült. Rohadt szarul éreztem magam utána, hogy megint ilyen szerencsétlen voltam, de mindig ez van. Tervezem, hogy ma felhívom és elhívom sétálni meg beszélgetni de nagyon izgulok és nem tudom hogyan közeledjek hozzá. Neki se volt még barátja, és visszahúzódó típus, mondta is hogy bátortalan, lehet arra célzott vele, hogy nekem kell kezdeményeznem, de nem tudom, elvakít a szerelem vagy hogy is mondják ezt. Haverjaim mondják mindig, hogy helyes vagyok meg minden de valahogy ez nem győz meg engem.

Tudtok tanácsokat adni, hogy mit csináljak, mert életemben először érzem úgy, hogy ez most kell nekem és nem szeretném elszúrni.

Ha lehet kíméljetek meg a "Egy szerencsétlen puhány vagy" hozzászólásoktól, mert tényleg van benne valami, emiatt szarul is esne nagyon és rontana is az önbizalmamon.


Egy kezdő szerelmes


2015. jan. 2. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el egy beülős kávézóba/pubba/bárba/kocsmába.


Ha nem kérik el a személyidet, akkor kérj magatoknak egy-egy pohár bort, vagy egy-egy korsó sört. Ha gond van a pia kiadással a korod miatt, akkor kérj csak simán bármi mást.


Fontos hogy egymás mellé üljetek. Ne egymással szembe, ne két 90 fokba egymással szomszédos székbe, hanem egymás mellé, lehetőleg egy kanapén vagy padon. Nagyon fontos az egészben, hogy érintéssel, simogatással kell intimitást kialakítani. Ezért a beszélgetés közben a legfontosabb dolgod, hogy fokozatosan érintés útján intimitást alakíts ki. Kezdd el fogdosni a kezét, derekát, csípőjét, esetleg a hasát. Lassan, finoman, 1-2 óra alatt felépítve az egészet. Először csak egy-egy pillanatra érj hozzá. Aztán hagyd ott később másodpercekre a kezed. Végül már teljesen hagyd ott.


Vess be egy-két trükköt (bámulóverseny, kamu tenyérjóslás, haj hátrasimítás, stb.) és karold őt át. Aztán úgy a randi kezdete után 2-3 órával eljön egy olyan pillanat, amikor már nagyon megcsókolnád és nagyon állni fog a farkad. Ha egymásra néztek és görcsbe szorul a gyomrod, akkor csókold meg.

2015. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha visszahúzódó típus akkor semmiképp ne rohand le. Mondd el neki, hogy tetszik neked. Szerintem ha kicsit "kitárulkozol" akkor ő is nyitottabb lesz. Szurkolok!
2015. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki el, amit itt leírtál! De azt ne említsd meg, hogy itt közzétetted, és többé itt ilyet ne! (sz@r oldal;) Leírtad a megoldást is. Vadidegenek nem tudnak beléd önbizalmat önteni, ha igen, akkor ott probléma van ;) Csak legyél őszinte. Ha visszautasít, akkor is megpróbáltad, és később a lelkiismereted rendben lesz. De a leírtak alapján nem fog visszautasítani, pláne ha elég tökös leszel őszintének lenni... meg további biztató szavak ;) u.i.: ne hallgass senkire!; rám se...
2015. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi se lett, mondta, hogy csak barátok maradjunk. Ez van.
2015. jan. 11. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!