Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok olyan kérdéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan kérdéseket irni amikről eltudunk beszélget 1-2 órán át? én nagyon izgulok és nem akarom ezt elszúrmi!

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel még csak 1hete járok és ma találkozom vele harmadszorra az előző randinkon sem tudtunk már nagyon semmiről beszélgetni szerencsére eszembe jutott pár kérdés hogy ne legyen az a kínos csend. Én 14 éves vagyok a lány 13 éves

2015. febr. 24. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs olyan.
2015. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy majd jön magától, de egy témáról ne akarj órák hosszát beszélgetni, mert unalmassá válik.
2015. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen témák voltak eddig?
2015. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéljetek az időjárásról,hogy majd vele akarod elveszteni a szüzességed stb.
2015. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menjetek moziba, ott nem kell végig beszélni.
2015. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!