Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tesznek fel ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek fel ilyen kérdéseket az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedek egy férfival. Még nem volt köztünk semmi (szexre értem). De már mindenki a környezetemben azt híreszteli hogy idézem: " Bas.ztok mint a nyulak" "Biztos szét ke.fél" stb... És kérdezik hogy hűséges vagyok-e hozzá, meg hogy megcsalom-e. Sem én sem ő nem beszélünk másoknak erről a kezdődő kapcsolatról, de nem értem hogy ismerősök, idegen emberek miért mondanak és kérdeznek ilyet. Nem fiatal 20 évesek sem tinik nem vagyunk. De nekem eléggé megalázó érzés ezeket hallgatnom. Tenném hozzá hogy férfiak mondják viszont nem is ismerik azt akivel randizgatok.
2014. aug. 12. 10:27
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Szerintem azért, mert jó nő vagy, és irigyek.. ennyi az egész.

34/L

2014. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Valahogy az én barátaim nem beszélnek így. Rossz a baráti kör azt gyanítom
2014. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
nem barátok, munkatársak
2014. aug. 12. 10:36
 4/30 anonim ***** válasza:
Irigykednek, ők szerettek volna meg...
2014. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőnek igaza van. Volt gimiben anno egy csaj akinek nagyon bejöttem, de végül egy másik lány lett a befutó...az első lány, jó barátom volt, egy baráti körből, jóban voltunk, és mikor összejöttem barátnőmmel, utána 1-2 hét múlva jött ilyenekkel, hogy: "És dugtatok már?", meg "2 hete együtt vagy a csajjal és nem b*sztad még meg rendesen?"
2014. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem irigyek hanem ők se tinik már és nem ismerik a szép beszédet.
2014. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek megbántani, de szerintem azért tehetik, és teszik ezt veled, mert felnőtt nő létedre még nem tanultad meg, hogy hogyan tudod ezeket a helyzeteket ügyesen kezelni, és elérni, hogy mások ne pofátlankodhassanak be a privát szférfádba a tolakodó kérdéseikkel, megjegyzéseikkel stb.


Fogalmam sincs, hogy alapvetően milyen viszonyban vagy azokkal a férfiakkal, akiknek van pofájuk ilyeneket mondani vagy kérdezni, de megteheted, hogy totál semmibe veszed őket a bunkó megjegyzéseikkel együtt, vagy ha nem akarod, vagy esetleg nem tudod teljes lelki nyugalommal elengedni a füled mellett ezeket, akkor még jobb, ha olyat kérdezel vissza, amivel te hozod őket kínos helyzetbe, és ők érzik azt, hogy hülyét csináltak saját magukból.

2014. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám azt mondani, hogy "bas.zatok mint a nyulak" irigykedve. Ha irigy lennék akkor olyasmit mondanék, hogy "biztos béna a srác" vagy "hülye az gyerek" vagy "én jobban kitudlak elégíteni". Amit a kérdező kap az nem irigység.
2014. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik hogy ehhez semmi közük, és be lehetne fejezni, majd ott hagytam őket. A felettesük vagyok. Simán beszólnak nekem mikor meglátnak. Többször is kértem őket hogy hagyjanak békén, és volt mikor már kiabálnom is kellett velük. De hiába.
2014. aug. 12. 10:50
 10/30 A kérdező kommentje:
tenném hozzá, hogy a társaság fele csak ilyen, a másik normális.
2014. aug. 12. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!