Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tesznek fel ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek fel ilyen kérdéseket az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedek egy férfival. Még nem volt köztünk semmi (szexre értem). De már mindenki a környezetemben azt híreszteli hogy idézem: " Bas.ztok mint a nyulak" "Biztos szét ke.fél" stb... És kérdezik hogy hűséges vagyok-e hozzá, meg hogy megcsalom-e. Sem én sem ő nem beszélünk másoknak erről a kezdődő kapcsolatról, de nem értem hogy ismerősök, idegen emberek miért mondanak és kérdeznek ilyet. Nem fiatal 20 évesek sem tinik nem vagyunk. De nekem eléggé megalázó érzés ezeket hallgatnom. Tenném hozzá hogy férfiak mondják viszont nem is ismerik azt akivel randizgatok.
2014. aug. 12. 10:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
felettesükként így beszélhetnek veled? valamit nagyon elszúrtál a munkahelyeden
2014. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
nem a munkahelyemről van szó. én hiába szólok nekik hogy hagyják abba, a főnököm se tesz ellenük semmit.
2014. aug. 12. 10:59
 13/30 anonim ***** válasza:
Milyen felettes az aki nem tudja megregulázni a beosztottjait. Azért csinálják, feszegetik a határokat. Miért? Mert megtehetik és hagyod!
2014. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy hagyom? Leírtam korábban, hogy már kiabálnom is kellett velük. És én itt a témát le is zárom.

Lehet ez egy kicsit erős lesz.

Itt nem én vagyok a hibás, mert nem én születtem primitív bunkó embernek, már akkor el kellett volna földelni az ilyeneket, és Magyarország nem ott tartana ahol...

További szép napot!

2014. aug. 12. 11:11
 15/30 anonim ***** válasza:
#14 na látod, ezért tudnak veled így beszélni a beosztottaid, mert így tudsz reagálni ahogy ebben a kiegészítésedben ... nem vagy vezetőnek való
2014. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
ha a feletessük vagy akkor lehet ijesztgetni őket hogy úgy járjon a szájuk h hamarosan leépítés ,létszám csökkentés
2014. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
nem vezető vagyok, felettem két ember van. de értetek hozzá, fogadom itt a gyíkon mindenki dolgozik. ha nektek kell üzemi munkásokkal foglalkoznotok akiknek az iskolázottsági szintje az általánost sem éri meg, azt magyaráztok nekik amit akartok, nem fogják fel. a másik hogy a többi felettessel is ezt csinálják. miért? mert ők vannak legalul és így akarnak minket bosszantani, ami egy primitív megnyilvánulása a mai magyarnak embernek. érdekes hogy a többi alkalmazott normális. tenném hozzá normális, és nem hül.ye.
2014. aug. 13. 08:59
 18/30 anonim ***** válasza:
A munkahelyeden dolgozik az a férfi is, akivel pár hete ismerkedsz?
2014. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
ő nem itt dolgozik. neki saját munkahelye van. sokan ismerik de nem személyesen.
2014. aug. 13. 11:42
 20/30 anonim ***** válasza:
És ha nem ismerik őt személyesen, te meg ilyen viszonyban vagy velük, mert ennyire kulturáltak, akkor honnan tudnak a beosztottjaid a kapcsolatotokról?
2014. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!