Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tesznek fel ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek fel ilyen kérdéseket az emberek?

Figyelt kérdés
Pár hete ismerkedek egy férfival. Még nem volt köztünk semmi (szexre értem). De már mindenki a környezetemben azt híreszteli hogy idézem: " Bas.ztok mint a nyulak" "Biztos szét ke.fél" stb... És kérdezik hogy hűséges vagyok-e hozzá, meg hogy megcsalom-e. Sem én sem ő nem beszélünk másoknak erről a kezdődő kapcsolatról, de nem értem hogy ismerősök, idegen emberek miért mondanak és kérdeznek ilyet. Nem fiatal 20 évesek sem tinik nem vagyunk. De nekem eléggé megalázó érzés ezeket hallgatnom. Tenném hozzá hogy férfiak mondják viszont nem is ismerik azt akivel randizgatok.
2014. aug. 12. 10:27
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
onnan hogy mind a kettőnket sokan ismernek. semmilyen viszonyban nem vagyok az alkalmazottakkal, az hogy beszólogatnak, nem jelenti azt hogy kommunikálok is velük.
2014. aug. 13. 12:08
 22/30 anonim ***** válasza:
Figyelj, jó nő vagy? Ha igen akkor mondom csak az irigység lehet az oka. Bántja őket, hogy elveszett a remény is arra, hogy lehessen valami.
2014. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
előtte az a pár emberke még olyanokat szólogatott be mögöttem, hogy így meg úgy ba... szó szerint idézem, most meg ilyeneket.
2014. aug. 13. 12:17
 24/30 A kérdező kommentje:
remény se volt nekik... mivel ilyen mocskos szájú emberekkel alapból nem ismerkednék
2014. aug. 13. 12:19
 25/30 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy nagyon idegesít, amit csinálnak, de ha látják, hogy annyira ki tudnak hozni a sodrodból, hogy kiabálsz velük emiatt, akkor csak akaratlanul is adod alájuk a lovat.


Addig fogják ezt csinálni, amíg látják, hogy sikerül belőled valami reakciót kiváltani.


Ha nem tudod őket valami frappáns, lehetőleg humoros visszaszólással vagy kérdéssel zavarba hozni, hogy lehetőleg ők érezzék hülyén magakat, (nálam ez kifejezette jól bevált, bár más jellegű tolakodó kérések és megjegyzések esetén, mert ahhoz még senki nem vette a bátorságot, hogy a szexuális életemmel kapcsolatban engedjen meg magának ilyeneket) akkor szerintem a legjobb, amit tehetsz, az az, hogy teljes lelki nyugalommal elengeded a füled mellett a bunkóságaikat, és levegőnek nézed őket.


Nagy valószínűséggel a saját szexuális frusztrációjuk az egyik oka annak, amit csinálnak.

2014. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem ezzel kapcsolatban kiabáltam velük. Mikor ezt mondták nem reagáltam semmit, de mondták tovább a magukét. Szoktam úgy vissza szólni, de akkor felbátorodnak. 2-3 emberről van szó, a többi normális, a többiekkel semmi gond nincs.
2014. aug. 13. 13:41
 27/30 A kérdező kommentje:
Tenném hozzá, hogy az egyiknek van élettársa és gyereke. Közben nekem szólogat be ilyeneket.
2014. aug. 13. 13:41
 28/30 anonim ***** válasza:

Szerintem azért szólnak be olyan durván, mert láttak titeket amikor egymással kicsit hevesebben csókolóztatok.

És ez sokak számára elfogadhatatlan és gusztustalan, hogy egy pár előttük nyalja-falja egymást.


"nem is ismerik azt akivel randizgatok."

Akkor csak irigykednek, mert nem velük ismerkedtél. Mert ők megtudták volna mutatni, hogy csinálják a nyulak. :)

2014. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Nem ezzel kapcsolatban kiabáltam velük."


Korábban azt írtad:


"Mondtam nekik hogy ehhez semmi közük, és be lehetne fejezni, majd ott hagytam őket. A felettesük vagyok. Simán beszólnak nekem mikor meglátnak. Többször is kértem őket hogy hagyjanak békén, és volt mikor már kiabálnom is kellett velük. De hiába."


Ki mondta hogy hagyom? Leírtam korábban, hogy már kiabálnom is kellett velük.


A szövegkörnyezetből nekem mindkét helyen az jött le, hogy a kérdésben kifogásolt beszólásaik miatt kiabáltál.


Mi történne, ha soha, semmilyen módon nem reagálnál a privát szférádat érintő megnyilvánulásaidra, és csak a munkát érintő kérdésekre korlátoznád velük a kommunikációt?


Vagy mondhatnád mosolyogva, hogy akinek van szexuális élete, az foglalkozzon a sajátjával, akinek meg nincs, az azzal foglalkozzon, hogy legyen.

2014. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Nyilvánosan nem nyaljuk faljuk egymást. Ilyet sem írtam.

Következő. Bocsánat ha félre írtam, más dologgal kapcsolatban emeltem fel a hangom, de most már kb. les.zarom... És azt külön imádom, hogy itt senki se ismer, de olyanokat írtok mintha igen. Vicc ez az oldal. :D

2014. aug. 14. 08:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!