Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon izgulok! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok! Mit csináljak? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Ma jön át hozzám egy srác filmezi, ő 18 éves én pedig 15. Nagyon szimpi srác és már 1 hónapja vagy több ideje ismerkedünk. Szóval ma nálunk filmezünk úgy hogy a szüleim is itthon lesznek. Anya alig akart belemenni de végül megengedte. Délután felé jönne de én nagyon izgulok. Egy horrorfilmet fogunk megnézni. Egy személyes ágyam van és ott néznénk a filmet. Szerintetek így jó? Persze nem akarok lefeküdni vele. Ha tudnátok pár jó tanácsot adni a mai nappal kapcsolatban azt nagyon megköszönném :)
2015. febr. 28. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél sikosítót
2015. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
filmezés=szex, vagy legalábbis petting. Remélem tisztában vagy vele.
2015. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, legyél laza és közvetlen. Tanácsolni annyit tudok, hogy ha (magadtól) nem akarsz lefeküdni vele, akkor ne feküdj le vele.
2015. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

nálam a filmezés az szex :))

óvszert használjatok :)

2015. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha bepróbálkozna mondd el neki, hogy még nem akarod
2015. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább úgorj át a boltba gyors egy őár óvszerér
2015. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet szex lesz
2015. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad :) hívd be anyudékat is filmezni ...
2015. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Jézusom, ti tényleg azt ajánljátok egy 15 éves lánynak, hogy szexeljen? Ez beteges...

Aki filmezni megy, az csak szexelni akarhat? Én is filmeztem már lányokkal, de csodával határos módon egyikből sem volt szex. Persze most kevésbé vagyok férfi...

2015. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem lesz szex. De Ő amúgy sem olyan, mondták közös ismerőseink is hogy nem fog rám mászni szóval attól nem kell félnem. Inkább a szüleim miatt aggódok hogy mi lesz a reakciójuk ha meglátják.

Utolsó válaszoló: Szerintem nem attól lesz valaki férfi hogy mindenkivel lefekszik:)

2015. febr. 28. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!