Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon izgulok! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok! Mit csináljak? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Ma jön át hozzám egy srác filmezi, ő 18 éves én pedig 15. Nagyon szimpi srác és már 1 hónapja vagy több ideje ismerkedünk. Szóval ma nálunk filmezünk úgy hogy a szüleim is itthon lesznek. Anya alig akart belemenni de végül megengedte. Délután felé jönne de én nagyon izgulok. Egy horrorfilmet fogunk megnézni. Egy személyes ágyam van és ott néznénk a filmet. Szerintetek így jó? Persze nem akarok lefeküdni vele. Ha tudnátok pár jó tanácsot adni a mai nappal kapcsolatban azt nagyon megköszönném :)
2015. febr. 28. 09:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10: Köszönöm, hogy egyet értesz velem. Nyilván az utolsó mondatom irónia volt :)

9-es vagyok.

2015. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vegyél valami rágcsálnivalót, üdítőt, öltözz valami kényelmes-csinosba. :) A szüleidet nyugtasd meg, hogy igen, tetszik neked a srác, de még csak ismerkedtek, segítsenek neked, mert izgulsz. (És nem készülsz semmi "komolyra" filmnézés alatt, bízzanak benned! ;) )

Ha már ott lesz a fiú, viselkedj ugyanúgy, mintha csak egy barátnőd lenne, legyél természetes. Lehet, hogy nem fog menni, mert zavarban lesztek, az jó jel, hiszen ez azt jelenti, hogy működik a kémia, kölcsönösen bejöttök egymásnak. :)

A helyzet mindig adja magát. Ha kényelmesen, fekve nézitek a filmet, lehet ő a "párnád"... Egy horrortól lehet "félni", és lesz, aki megvédjen. Stb. ;)

Aggodalomra semmi ok, majd alakultok. Egy kalappal kívánok, és majd írd meg, hogy alakult!

2015. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10


Mi lesz a reakcio, ha meglatjak? LOOOOOL


Egyebkent miert nem korodbeliekkel ismerkedsz? Ha nem akarsz valakivel lefekudni, legyel egyertelmu.


Egyebkent semmit nem nyersz egy 18 eves fiuval. En meg 18 evesen is gyerek voltam. Igaz, abban az evben vesztettem el a szuzessegem.


En inkabb velem egyidos lanyok utan mentem.

2015. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jó volt a filmezés. A srác nem mászott rám, azért tudta hogy hol a határ:) A film után még elmentünk sétálni és ott beszélgettünk. Az elején még izgultam de aztán már teljesen elmúlt:)
2015. márc. 1. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!