Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon izgulok nem tudom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok nem tudom h mit mondjak v csináljak? (sürgős)

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem h házibuliba milyen indokkal vonhatom ki magam a tánc alól mert az nekem nem megy :S ( kb 1 v 2 embert ismerek ott)

Illetve hogy ha leülök vhova egyedül akk odajön vki hozzám v egész este legyek el magammal??:S

L /17


2009. jún. 13. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Próbálj mást is megismerni.

Dönts le 1-2 rövidet és bátrabb leszel.

De kettőnél állj le mert akkor meg lehet tűl bátor leszel.

Ne foglalkozz senkivel, csak azzal hogy jól érezd magad. Ha meg nem is ismered őket akkor meg nem mindegy mit gondolnak? Dobd le a gátlásaidat aztán irány a táncparkett. Lehet hogy született táncos vagy. Ha meg nem gyakorolod soha nem fog menni.

2009. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne félj attól hogy parlagon maradsz a buliban. Próbálj a barátaidhoz, vagy társasághoz csapódni, ahol többen beszélgetnek, ha pedig mégis leülsz, ne a sarokba egy félreeső helyre és ne vágj túlzottan antiszociális képet. Próbálj olyan arcot vágni mint aki nem szenved hanem élvezi a bulit, tuti oda fogg röppenni egy-két srác egy egyedül ücsörgő csajra. :)

Azonkívül ha nem akarsz táncolni, mondd nyugodtan azt hogy nem szereted ezt a számot. Ez elfogadható indok és nem is hangzik túl lerázósan/bunkón.


Remélem segitett valamit. Jó bulizást!

2009. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Életem első házibuliján,én is éppen ezeket a kérdéseket tettem fel magamnak.


15 emberkéből kettőt ismertem,tehát velük kezdtem el beszélgetni,akkor jöttek oda számomra ismeretlen fiúk és lányok akik ismerték a két ismerősömet,egy pohárka martini után oldottabbá váltam és lazábbnak éreztem magam.Amikor táncra került a sor én félre húzódtam,de persze jöttek felkérni,és én kislányos pironkodással elmondtam,hogy két ballábas vagyok.Láttam, hogy ez az önvallomás tetszett a fiúknak,békén hagytak de lassút nem úsztam meg,bár akkor már nem is akartam.

2009. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz táncolni,mond, hogy nem a te kedvenced az a zene épp,vagy nincs kedved,csak tömegben tudsz..:)Egyébként sztem házibuliban sok lesz az ittas ember,nem fogják nézni,hogy te hogyan táncolsz:) Csak engedd el magad és mozogj:)

Ne ülj le egy sarokba várni...Inkább menj oda te idegenekhez és ismerkedj...Fiúkhoz,lányokhoz...csak beszélgess velük,kivel jöttek,kit ismernek,meddig maradnak.:)

Ne te várd meg,hogy odamenjenek, és ne csak üldögélj majd ;) Ez egy háziBULI lesz,szórakozz!! Hidd el,nagyszerű élmény az ilyen:)

2009. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat :)

segítettek h már annyira ne féljek :) csak ez a tánc résszel van bajom:S

ha azt mondom h fáj a hasam v h nincs kedvem akk nagyon furán fognak rámnézni ?:S

2009. jún. 13. 23:11
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi az utolsónak :) csak nem láttam mikor írtál ezért írok új kommentet:D

remélem h igazad lesz és nem fogják nézni h ott szerencsétlenkedek de nagyon nem szeretnék táncolni :S

meg nemtudom h meddig lehet vinni egy témát idegen emberekkel tehát most megkérdem h meddig maradnak meg még vmit és akk annyi..?:S::S

2009. jún. 13. 23:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:)

A beszélgetés megy majd magától,ők is kérdeznek majd,beszélgess,ismerkedj mindenkivel. Ha tényleg nem akarsz táncolni,nem kell,nem fog mindenki táncolni,keress pár embert akik ugyancsak nem táncolnak és cseveréssz velük :)

Ha bírod az alkoholt,igyál pár kortyot,"magabiztosabb" leszel és közvetlenebb:) De ne vidd túlzásba,mert kínos szituba is hozhatod magad vele.

Remélem jól fogod érezni magad :)

2009. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi h még visszanéztél:) hát remélem h leszenek olyanok akik nem táncolnak és elleszek velük:)

majd beszámolok h h sikerült:P:S

2009. jún. 13. 23:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Rendben,kíváncsi vagyok :) Biztos lesznek akik nem táncolnak. Nem kell úgy elképzelni mint a filmekben,hogy nagy tömeg és úgy táncol mindenki mint a diszkóban...Tapasztalataim szerint kevesen táncikálnak,többség ül vagy áll és iszik és beszélget :) Bár ez társaság függő is:) De nem leszel egyedül;)
2009. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm te tartod bennem a lelket:P:)

lesz majd akk beszámoló:)

2009. jún. 14. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!