Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam? Mit mondjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Mit mondjak? Nagyon izgulok. Mit kell ezen tisztázni és sok mindent megbeszélni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már nagyon régóta tetszett és múltkor msn-eztünk és elmondtam neki,hogy tetszik és szeretem.Azt mondta,hogy el fogunk menni sétálni és meg fogjuk beszélni az egészet.Azt mondta,hogy ő is izgul meg van sok kérdése és még sok mindent kell tisztáznunk.Nagyon szeretném ha összejönnénk és erre minden esély megvan de nem akarom elcseszni... mire figyeljek oda... előre is köszi a segítséget 15/F 15/L
2011. júl. 7. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy nem kell semmire se odafigyelni. Majd ott átadod magad az érzésnek! Előre ne találj ki válaszokat, kérdéseket, majd jönnek maguktól, ha önmagadat adod! Minél többet gondolkozol, annál többet parázol és a végén még elcseszed :)
2011. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem msn-en akar összejönni veled szerintem, ne aggódj, ha lesz sok kérdése akkor nem kell kínos csendek miatt félned :) Ha érdekled, akkor nem fogod elcseszni azzal, hogy beszéltek, csak okosan csináld, ne próbálkozz olyan dolgokkal amiről úgy gondolod hogy ő még nem menne bele pl: tapizás bizonyos helyeken, vagy szex, de ezzel gondolom te is tisztában vagy:) Sok szerencsét!

18/L

2011. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és milyen kérdésekre számítsak most szerintem csak azt akarja megbeszélni (nagyon jó barátok vagyunk a legjobb barátok)és ezt kell szerintem megbeszélni :/ :)
2011. júl. 7. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom olyanokra gondolt, hogy komolyan gondolod-e..meg ilyenek:) de ha a legjobb barátok vagytok akkor a legrosszabbra is készülj fel:)
2011. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nagyon pirult meg minden azt mondta és kérdeztem,hogy akar-e velem még találkozni és azt mondta h persze :))
2011. júl. 11. 19:36
 6/8 A kérdező kommentje:
meg én arra vagyok kiváncsi,hogy milyen kérdésekre számítsak mert attól félek olyat kérdez aminél le is blokkolhatok xD :/
2011. júl. 12. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy nem akarja a barátságot tönkretenni. Azaz nem tudom, hogy ő mire gondol de szerintem 2 lehetősség van:

1. ha össze akar veled jönni, akkor azt akarja, hogy megbeszéljétek mi lesz ha ez az egész nem működik, hogy az után se távolodjatok el egymástól

2. ha nem akar veled összejönni akkor pedig meg akarja beszélni veled, hogy továbbra is barátok maradjatok

2011. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tevion ***** válasza:
A legelsővel értek egyet ma voltam randin első volt csak magunkat adtuk és nagyon jól sikerült a téma megvan szval nem lesz túl nehéz beszélgetni:Dsok sikert 13/f
2011. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!