Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kicsit fura helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit fura helyzetbe kerültem és szeretném holnap tisztázni magam a lánynál, szerintetek hogy? ( atöbbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban....évfolyamtársam, nem ismerem....múltkor nézett vipen, és odaírtam az egyik képéhez hogy jókép stb... ezt meglátta az egyik osztálytársam, és felvette a lányt msnre csak viccből , erre olyanokat mondott neki hogy tiszta szívemből szeretem stb...nameg hogy én félig meleg vagyok, és nemtudom eldönteni hogy a lányt szeressem vagy a fiút.....igaából nem haragszom a srácra mert jófej, és viccnek fogom fel az egészet..... de mégis tisztázni kellene a dolgokat.....holnap majd odamegyünk a termükhöz ahol lesze, és majd kihívom, hogy tisztázzam vele a dolgokat, igazából annyit akarok neki mondani, hogy ugye ezeket amit mondott o.társam nem igazak stb....szerintetek? tudtok valami jó ötletet, hogy csináljam? valami vicceset,frappánsat? amivel a végén nem aztfogja nézni pl ez tiszta gáz volt ...... hanem tényleg rájöjjön hogy ez nemvolt igaz, és még talán jófejnek is tartson....szerintetek?
2010. márc. 17. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele... :D
2010. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké, de tisztázni kellene a dolgokat, nem szeretném ha valaki azthinné rólam hogy félig meleg vagyok...az nem a legjobb.....
2010. márc. 17. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:
HA akarsz valamit a csajtól akkor mond meg neki nyíltan, beszélgetés téma kezdetnek jó, ha meg nem akarsz semmit akkor szem lényegtelen, hogy beszélj vele
2010. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Am érdekel a csaj?

Mert ha igen akkor most megvan a legjobb helyzet, hogy párbeszédbe kezdhess vele!:)

Odamész, pillanatok alatt tisztázod a dolgokat "de ne ódákban" aztán máris térsz a lényegre, hogy nem e lenne kedve beszélgetni vmikor ilyesmi!

2010. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazából érdekel.....csak nemtudom ezekután hogynézne rám ha odamennék....meg nem akarok úgy odaállni hogy szia amit mondott o.társam az nemigaz stb....mert akkor lehet hülyének nézne....és valami olyn megoldást akarok....ami tisztázza azt, hogy nem vagyok olyan amit írt neki, másrészt jófejnek is tartson
2010. márc. 17. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Vedd fel akkor te is MSN-en!

Ott könnyebb beszélni mert nem kell a szemébe nézned!

Ott meg már minden rajtad múlik!

2010. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy 100-esbe h Bubapesti vagy.
2010. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*1000
2010. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem akarom msnen.... megtudtam hogy ő olyan hogy elvárja egy sráctól hogy odamenjen ohzzá stb... így az msn kilőve

, ezért ism egyek majd oda hozzá....ésnem vagyok pesti

2010. márc. 17. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Apám, hagyd már abba a priccolást, fogd meg a seggeden a szőrt és menj oda légy határozott, és nyomd a szöveget!
2010. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!