Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek most? Nagyon cikis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nagyon cikis helyzetbe hoztam magam? Most mindennek vége?

Figyelt kérdés
A srác akivel újabban randizgatok, pár házzal odébb lakik. Az előbb bementem a szobámba, felkapcsoltam a villanyt, majd kis pakolászás után megszagoltam a hónaljam. Odamentem hogy lehúzzam a redőnyt, és láttam h a pasi nemrég mehetett el az ablakom előtt. Teljesen beláthatott, és láthatta ahogyan a hónaljamat szaglászom, ami nem volt épp kellemes illatú, és ezt sztem le lehetett szűrni az arckifejezésemből. Szerintem ez nagyon ciki.Nem tudom mit tegyek most. Arra is gondoltam h ráírok és elnézést kérek.
2011. aug. 9. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem figyelt téged..
2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Te is izzadsz mint mindenki más... tehát mindenki ciki
2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Azzal csak magad alatt ásod a fát.
2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Ezért rá ne írj,és ha nem figyelt még inkább beégsz!!!
2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
használj dezodort
2011. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért te kérsz elnézést? :D ha meglesett akkor üsd agyon h kukkolt :P
2011. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Most?? Szerintem akkor tusolj le...Semmi egyéb. Aztán feküdj le aludni. Holnap meg DM, s vegyél magadnak egy hónalj deót...

:-)

2011. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Komolyan... Észre sem vett, csak a szemed tréfált meg kicsit
2011. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szoktam használni dezodort...csak ma meleg volt, meg többet mozogtam a kelleténél
2011. aug. 9. 22:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondom....üsd agyon ha kukkolt ;)
2011. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!