Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem akit valaha legjobban szerettem (Ex férfi), lesz még akit ennyire szeretek? Vagy vége mindennek?

Figyelt kérdés
Nem tudom már, mi értelme a keresgélésnek soha nem kapom vissza azt akit elvesztettem.Más hozzá nem fogható. Úgy szerettem ahogy van, minden amit együtt átéltünk soha senki miatt nem tettem volna meg amit érte , és iszonyatosan hiányzik. órák óta sírok és nem meg y abbahagyni. Annyira hiányzik , hónapok óta nem vagyunk együtt de szenvedek mert mindig bennem van, és ő volt a mindenem. Az életem, a levegőm, a szivem a lelkem. Mennek a dolgok nélküle is d e nem olyan . Nincs szikra, nincs értelme semminek, annyira üres és értelmetlen, sivár szürke, hogy ááááááá ,simán minden szar. Mikor lesz ennek vége már? 9 hónapja nem múlik, annyira fáj, és nem szűnik, sőt....... Nem kezdhető újra mert talált helyettem más szerelmet, drog és minden ami belefér 40 éves nőtől kezdve bármi, hallom mástól. Tudom hogy régen vége, de nem megy feldolgozni, ezt a z egészet!
2011. jan. 11. 01:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz! De csak ha adsz rá esélyt. Csak ha nekiállsz újra szeretni tanulni. Csak ha nem nulláról, hanem mínuszról hajlandó vagy újra indulni és megdolgozni a saját és talán valaki más boldogságáért. Tapasztalat. Nálam így történt.
2011. jan. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál, van új pasim, de az ex óhatatlan bennem van, és egyszerűen megöl mindent amit az új adhat, nem megyyyyyyyyyyyyyyyy, és ennyi. Túl sok amit vele voltam 7 év, és minden ahogy együtt felnőttünk, az összes kis hülyeségünkkkel, meg balhékkal, és küzdelmekkel a családdal,bulikkal meg ahogy láttam szenvedni, és ahogy segítettem neki, ahogy együtt nevettünk, sírtunk, éltünk, minden ami az életet jelenti, akivel együtt örülsz, sírsz, élsz, élvezed az életed, és vagy szenveded, mindegy csak vele legyél. áááááááááá elegem vaaaaaan az egészből úgy ahogy van.
2011. jan. 11. 01:58
 3/10 A kérdező kommentje:
ebbe bele lehet őrülni, és sokáig elő sem jött, le tudom küszködni, de most nagyon itt van és nem tudom kontrollálni órák óta sírok és nem szűnik . elééééééééééég
2011. jan. 11. 02:01
 4/10 anonim ***** válasza:

küldök egy virtuális ölelést

legalább én megnyugszom, hogy megtettem, amit tudtam

egyébként a saját tapasztalatom azt mutatja, hogy ha szerettem az illetőt akivel a kapcsolatnak vége lett, akkor az idő duplája amíg kiheverem (3 hónapot fél év alatt sikerült másfél hónapot 3 alatt)

én azt csináltam, hogy elmentem otthonról és indokolatlan mennyiségű lánnyal létesítettem testi kapcsolatot(smár tapi petting szex)

2011. jan. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ezt majdnem elfelejtettem
2011. jan. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sírjunk együtt! http://www.youtube.com/watch?v=ee925OTFBCA

Egyébként igen, helyre fogsz jönni, csak nem egyhamar. Lehet az 1-2-3 év is, de rendbe fogsz jönni. Azért meg ne legyen barátod, hogy csak úgy legyen. Foglalkozz csak magaddal, az életeddel, ne másból táplálkozz, hanem saját magadból.

2011. jan. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek a kedves szavakat,ölelést átvettem!! :), kár hogy csak virtu... Arra jutottam hogy környezetváltozás kell nekem. Beadtam az önrajzomat Tiszaújvárosba, ha felvesznek oda is költözök ne keljen odabuszozni. Jól fel akarom forgatni az életem, mert ez az állóvíz csak megöl. A változásokkal akarok elfoglalva lenni , nem a múlttal. Ez most az egyetlen lehetőségem egy kis jóra.
2011. jan. 11. 18:35
 9/10 anonim válasza:
Együttérzek veled. Pontosan tudom miről beszélsz. Nagyon rohadtul tud lenni az ember. A büszkeség a múlté, semmi nem számÍt csak jönne vissza...Ne aggódj, egy reggel arra ébredsz, hogy észreveszed, kisütött a nap. Következő reggel megkérdezed magadtól, miért is vagyok szomorú? Egy 6 éves kaapcsolatot éltem meg, gyönyörű volt. Aztán Ő elment. A méltóság a legfontosabb. Sikálj, vállalj el mindent, dolgozd halálra magad, rendbejön az önbecsülésed. A fájdalom tompulni fog, könnyebb lesz, de sosem múlik el. Ez van. Kitartás, tényleg a jó dolgok jönnek most
2011. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

véletlenül találtam rá a kérdésedre.

jól vagy azóta? nagyon remélem!:)

2014. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!