Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy két férfi/nő között kellett választanotok? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. A jelenlegi párommal is úgy jöttem össze, hogy előtte tépelődtem közte és egy másik között. De jól döntöttem, mert a másiknak csak arra kellettem volna.

22 N

2010. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze! És rosszul döntöttem.

Egy olyan embert választottam, aki így utólag nézve kihasznált és a szerelmét is csak színlelte. Csak arra kellettem neki, hogy megfektessen... De a másik ember nagyon bizonytalan volt, úgyhogy nem volt más választásom.

Így visszagondolva rosszul döntöttem, de akkor...

Akit választottam, abba tényleg szerelmes voltam.

Ilyen az élet.

20L

2010. ápr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem..nekem 3 között kellet...

az egyikbe én vagyok szerlmes a másik kettőmeg belém...szívács...DE kiderült h akibe én vagyok szerelmes ő is belém...szval heppí end. és a két másik srác meg még mindig annál van elakadva hogy :most mivan?:O

2010. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, pontosan most is ilyenben vagyok... és őszitén?! fingom sincs mit tegyek... :(
2010. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálam már fél éve ez a helyzet. Eleinte képtelen voltam dönteni, aztán végre döntöttem az egyik mellett, a másik viszont ezt azóta se fogadja el és sokszor próbálkozott, én pedig mindig közöltem vele hogy kettőnk között csak barátság lehet. Ettől függetlenül szinte mindennap elgondolkozok azon, hogy jól döntöttem-e. És hogy mi a bizonytalanságom következménye? A barátommal megromlott a kapcsolatunk (már évek óta együtt vagyunk de amikor jobban megismertem a másikat, elbizonytalanodtam és szakítottam, de 1 hónap után újra összejöttünk mert rájöttem, hogy ő a hozzám való), a másik srác pedig megutált, mégsem tud továbblépni. Tehát egyikünk se boldog igazán. Úgyhogy ha ilyen helyzetbe kerülsz, akkor dönts minél hamarabb, különben csak bonyolódnak a dolgok és abból mindenki csak rosszul jön ki. L/21
2010. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hű, volt. Barátom volt, de az exem is akart engem... Megcsalás lett a vége :( De utána szerencsére kiábrándultam az exemből, a barátom pedig megbocsátott, most is együtt vagyunk és boldogságvan:)
2010. ápr. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát választottunk.
2010. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!