Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak tőlem semmit a csajok? 19/F 169cm 60kg

Figyelt kérdés

[link]



Fodrásznak tanulok sok a csaj az osztályba,elég normáris gyerek vagyok.A csajok szinte mindig flörtölnek velem de mire lépnék pl:csók nemengedik

Van olyan csaj akinek van barátja de feszt fogdos,szemez mosolyog,stb..........de nem csak a suliba van így hanem bulikba ott is ugyanugy megnéznek mosolyognak de semmi nem történik:S Testalkatom inkább vékony de nem nagyon átlagos.Személyiségem normáris nem okoskodok,divatosan öltözködök,nem vagyok bunkó stb...Nemértem miért van ez :S


2010. febr. 21. 22:28
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
36%

Eddig csak 3 napig jártál egy csajjal, és szerinted nem vagy homár, te kis fodrász-fiúka? :))


Keress egy szabad f aszt, és azzal tömködd az ánuszod

2010. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Verjem a szemedbe az ollót kis köcsög!!!
2010. jún. 1. 15:29
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, őszinte leszek.

Akár fodrász vagy, akár nem, a nőknek nem tetszenek a festett hajú férfiak, azok meg főleg nem, akiknek fülbevalójuk van. Bocsáss meg, de tényleg így van. Azonnal komolytalanságot sugároz. Én tudom, hogy nem vagy meleg, mert elég sok férfi fodrászt ismerek, közük sincs a melegséghez, szóval nem néznek melegnek, de férfiasnak sem. A másik valóban a magasságod, valóban alacsony vagy. Unokahugom fodrász, 182 cm és elég sok magad fodrásznőt ismerek, tehát talán a fodrászok még magasabbak is (nem törvényszerű), szóval ezek lehetnek a problémák. A WoW függőség sem biztos, hogy nem látszik. Ne haragudj, ha megbántottalak, nem állt szándékomban.

2010. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Ember neked nagyon nincs egyben a belső játékod. Tudhatnád, hogy, az vagy aminek gondolod magad. Tudhatnád, hogy nem a külső, az öltözködés, a magasság, a pénz számít elsősorban. Szedd össze magad és tedd helyre az életed, WoW helyett meg van egy sokkal izgalmasabb Játék.
2010. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Sztem az a 169 centi nem vészes, nagyon sok csaj alacsonyabb ennél, én sem vagyok sokkal magasabb(176) és rám tapadnak a nők:D

Én annyit tanácsolnék hogy ne fesd a hajad és ne használj fülbevalót, ja és borotválkozz sűrűbben, a sima arc nyerő a nőknél.Az önbizalom a legfontosabb.

2010. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vészes a 169 cm. Nem egy emberkét ismerek, aki pont ilyen magasak, és évek óta van barátnőjük.

Az valóban igaz, jobb, ha nem festi a férfiember a haját, de tudok ellenpéldát is. Ismerek olyan fiút, aki időnként melíroztatja a haját, és 5 éve van barátnője. Mellesleg szintén nem magas.

Amúgy ne keseredj el! Fiatal vagy még, előtted az élet! A korodból úgy számolom, hogy hamarosan végzel, más környezetbe kerülsz, így új lehetőségek tárulnak Eléd!


Ne add fel, sok sikert!

2010. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nyugi nincs veled semmi baj szerintem. Ha nem kezdesz el nyomulni a csajokra nem is fog történni soha semmi. A csajok elég ritkán kezdeményeznek.

Ja és egyébként azt a melírt tényleg lehetne hanyagolni, bár nekem is volt egy ideig anno. :D


20/F

2010. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idős lennék,mint te én lennék a csajod!Nagyon helyes vagy!Az osztálytársak csak szórakoznak veled,mert valahogy el kell tölteniük az időt.Különben uncsi lenne minden!És nem kell minden pasinak 2méternek lenni!Az én lányomnak is a 170cm körüli pasik jönnek be!
2010. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Mit akartok!Helyes! csak alacsony de hát elég sok kicsilány futkos az utcán.Tesssék többet kijárni,nem piálni hanem mondjuk kávlzükba meg ilyenek.
2010. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Csicsikusz ***** válasza:

látom ez már 3 éves kérdés.

azóta sikerült már valami nőt találni? :)

2013. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!