Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért flörtölnek a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért flörtölnek a pasik a csajokkal, ha utána nem akarnak tőlük semmit? Még egy éjszakát se?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy hosszú ideje( egy éve) flörtölünk...aztán meg úgy elhajt hogy csak lesek...pl.én ha hosszú ideje szemezek vkivel,akkor általában azért teszem mert vonz az illető és el tudnék vele képzelni egyet-smást hmm...nem? Valaki kérem szépen magyarázza el nekem,mért ilyen szemetek a pasik? Pedig szép lány vagyok,eddig 10-ből 10 pasinak kellettem volna...:(
2008. szept. 14. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg kellene kérdezni tőle.

Lehet, hogy most tudott meg valamit.

2008. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert kiváncsiak ,hogy hóditó erejük meg van -e még.Kiváncsiak ,hogy menyire népszerűek.
2008. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj picit visszahúzodni,ne érjél rá mindig.Legyen valami pl (hobbi) amit soha nem hagysz félbe pl miatta.

Lássa,hogy szenvedélyesen éled saját életed.Ha nem hiv fel te se hivjad,majd le esik neki,hogy (ennyi idő után mindig te keresed)

2008. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hű, gratulálok! Te egy új fajt fedeztél fel, mert én még nem találkoztam olyan pasival, aki visszautasított volna egy éjszakát.
2008. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat,utolsó válaszolónak üzenem hogy igazából nem kérdeztem meg konkrétan hogy le akar-e velem feküdni,mégcsak randira se hivtam. Csak dumáltunk...mégis úgy vette ki magát hogy nem akar velem beszélgetni...na,de mindegy. Többször én nem próbálkozok,az tuti. Majd ha akar valamit,ő odajön...:S
2008. szept. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!