Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak tőlem semmit a csajok? 19/F 169cm 60kg

Figyelt kérdés

[link]



Fodrásznak tanulok sok a csaj az osztályba,elég normáris gyerek vagyok.A csajok szinte mindig flörtölnek velem de mire lépnék pl:csók nemengedik

Van olyan csaj akinek van barátja de feszt fogdos,szemez mosolyog,stb..........de nem csak a suliba van így hanem bulikba ott is ugyanugy megnéznek mosolyognak de semmi nem történik:S Testalkatom inkább vékony de nem nagyon átlagos.Személyiségem normáris nem okoskodok,divatosan öltözködök,nem vagyok bunkó stb...Nemértem miért van ez :S


2010. febr. 21. 22:28
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
pff...álljatok már, közel se "homár" kinézetű. az meg h fodrász...ha ő azt szereti csinálni akkor miért ne? szerintem nincs vele gond.
2010. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Hát önbizalmam az nincs sok lehet igaza van az utolsó hozzásuolónak :)nem is vagyok valami bőbeszédű,sokszór ha megszólalok olyan értelmetlen dolgokat mondog hogy én kezdek el sirni majdnem :D
2010. febr. 21. 23:04
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
PUA :D hajaj, hát pedig akkor menni kéne a dolognak. nem lehet h csak egyszerűen játszadoznak veled? sajnos mostanában ez a divat. más érzéseire szrni és élvezni h szeret vki, aztán jól belerúgni...
2010. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
hehe, hát akkor adok egy kezdő lökést: nincs veled semmi különösebb baj. kicsit próbálj többet beszélni, vagy beszéltesd őket, csak ne legyen csönd mert az nem jó. az meg h mit mondasz az teljesen mind1, már rájöttem, a legtöbb nő ha nem ért vmit akkor azt hiszi h ő a hülye. :D
2010. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Mikor flörtölnek velem lehet tulságosan beleélem magam :S
2010. febr. 21. 23:07
 16/41 A kérdező kommentje:

Azt nemértem igazábol hogy egy csomó hülyekénigyzetű srácnak (haja,öltözködése)mégis gyönyörű barátnőik vannak.

Van egy haverom hát elég csúnya szegény és mégis olyan barátői voltam mikor megláttam majdnem sirva fakadtam!Mondom ien a világba sincs!!:O

2010. febr. 21. 23:10
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

ne éld magad bele, te is tudod h alap hiba. vedd fél vállról őket, mintha nem érdekelnének, persze néha azért jelezd h nem közömbösek számodra.

ez meg h más külsője foglalkoztat ez kivetül a te személyiségedre is, ne érdekeljen h kinek milyen barátnője van, csak az érdekeljen h neked is olyan barátnőd LESZ. csak rajtad múlik h mikkor.

2010. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
53%
Hát akkor viselkedj már úgy mint egy pua. Nem törődsz azzal, hogy mit gondolnak rólad. Nem csak a szockörrel vagy el, hanem nyitsz ca-ból is. És jó ha hardcore vagy, légy merészebb.
2010. febr. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
53%
Fogd meg a csajt és smárold le minden szó nélkül. Ennyi.20/F
2010. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Pedig te aztán elmondhatod, hogy minden nap egy női, szőrös dologban turkálsz :)
2010. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!