Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A régi énem miatt lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi énem miatt lehet, hogy nem akarnak tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Régen elég gázul néztem ki, és viselkedtem, viszont kb. egy éve teljesen átváltoztam jó irányba külsőleg (frizura, öltözködés) és belsőleg is. Amikor elkezdődött szeptemberben a suli, minden csaj orrba-szájba dicsért, hogy de jól nézek ki, milyen helyes és komoly, de egyben jófej lettem, de összejönni senki nem akart velem azóta se. Mit gondoltok, befolyásolja a gázos múltam ezt? Talán gáznak éreznék, hogy egy olyannal járnak, aki egykor egy full nyomorék volt. Hiába a megvilágosodás, a múltat nem lehet elfeledni, vagy hogy is van ez?
2009. jún. 22. 23:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és 18/F.
2009. jún. 22. 23:12
 2/13 anonim ***** válasza:

Emó voltál, mi?:D


Amúgy sajnos amilyen voltál az megmarad, szerintem ne az ismerősi körödből próbálj meg csajozni, így már a leendő szíved hölgyének az új éned mutatkozhat be.

2009. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg megvaltoztal, akkor biztosan akad majd valaki akinek mindegy milyen voltal regen, ugyis szeretni fog!

Sok sikert! :))

2009. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam emó :)
2009. jún. 22. 23:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. jún. 22. 23:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Figyelj én is gáz voltam mikor bekerültem jelenlegi osztályomba... majd én is nagy változásokon mentem keresztül és azóta fel is figyelnek rám, de az osztály és akiket addig ismertem, elég lassan tér át, mert még ugyanazt az énedet látják benned ... ez egy kis idő, míg tudatosul bennük, hogy te már nem a régi éned vagy, csak kitartás, nyugi, meglesz az, ne adj fel semmit, csak így tovább, akaraterő kellett a változáshoz is, gratulálok!

Vagy esetleg próbálj új ismeretségeket szerezni, akik nem ismerték a régi énedet, és az egodat is megnövelhetik, hogy te is nagyobb önbizalommal fordulhass a többiekhez :)

2009. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül :)

Köszi a jó tanácsokat.

2009. jún. 22. 23:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Szertintem akik a "gázos" énedet ismerték, azokban egy jó darabig meg is marad...

de pl egy új baráti körben már nem tudják, milyen woltál :) ezért ne azokkal kezdj, akik nem mutatnak feléd semmilyen érdeklődést, akik ismertek a wáltozás előtt. Azok nem tudnak értékelni :)

A bátyám is így járt, ahogy Te, és már iszonyatjópasi, mégse néznek rá az osztálytársqai ÚGY, bennük a rági maradt..de az én oszt.társaim mg wannak érte halwa :D

Remálem tudtam segíteni :)


L/14

2009. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem csak az iskolában lehet ám csajozni. Úgyis király vagy már. :) Máshol majd könnyen megy.
2009. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :)
2009. jún. 22. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!