Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A régi énem miatt lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi énem miatt lehet, hogy nem akarnak tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Régen elég gázul néztem ki, és viselkedtem, viszont kb. egy éve teljesen átváltoztam jó irányba külsőleg (frizura, öltözködés) és belsőleg is. Amikor elkezdődött szeptemberben a suli, minden csaj orrba-szájba dicsért, hogy de jól nézek ki, milyen helyes és komoly, de egyben jófej lettem, de összejönni senki nem akart velem azóta se. Mit gondoltok, befolyásolja a gázos múltam ezt? Talán gáznak éreznék, hogy egy olyannal járnak, aki egykor egy full nyomorék volt. Hiába a megvilágosodás, a múltat nem lehet elfeledni, vagy hogy is van ez?
2009. jún. 22. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak higgy benne, hogy tényleg megváltoztál és hogy a múlt nem számít már, adj a környezetednek egy kis időt, hogy rájöjjenek ,hogy milyen is vagy valójában és minden rendben lesz
2009. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hiszek én, és adtam is nekik 9,5 hónapot eddig. De reméljük, már nem kell sok idő.
2009. jún. 22. 23:59
 13/13 anonim ***** válasza:

Régen én is nagyon Gas voltam :D

De mióta változtam jó irányba, azóta pl a régi ismertségi körömből is volt bnőm, szal nem nagyon számít szerintem. Próbálkozz, próba cseresznye:P

D F/18

2009. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!