Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ráírjak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak? Nagyon vonzó számomra!?

Figyelt kérdés
Szóval (másodszorra írom le xd) annyi a lényeg hogy új településre költöztem egyéb okokból és mint kiderult hogy az egyik évfolyamtarsam is abban a település "csomoban" lakik ahol én is és hát egy busszal megyünk oda/haza és így jól megismerkedtem vele és néhanapján beszélgetünk is és neki van barátja szóval azért sem megyek rá még házi nyulra amugysem lövünk... De viszont van neki egy barátnője akivel sokszor egymás mellett ülnek a buszon és amikor köszönök az évfolyamtarsamra akkor köszön a barátnője is és így hát én is.. Most nemrég viszont egy postban teljesen véletlenül megtalatam őt és hát gondoltam bejelolom meg rairok mert miért ne hátha lesz valami de amikor megneztem a profil képet hát látom ilyen 200 likes képei vannak akkor így magamban hupasztmek... Mivel én sose voltam nagyon népszerű most meg jobban félek rairni mert nem is akarok beégni sem úgy külsőre ő nekem nagyon szép persze nem bombázó de nekem szép de viszont én sem vagyok egy szepszal gyerek ronda nem vagyok csak kicsit hát duci mah azért nem 100 kilós de nem vagyok olyan nagyon vékonyka xd huh azért remélem érthető volt amit írtam mert mobilról vagyok különben és siettem is.. 16/f
2015. ápr. 12. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ember irj neki!egyszer élünk tobbszor ugyse. Nehogymá ezen gondolkodni kelljen... Hajra! xd
2015. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!