Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan elképzelhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elképzelhetetlen számomra megismerni valakit?

Figyelt kérdés
Régebben még szívesebben beszélgettem lányokkal, de mostanra valahogy úgy változtam, hogy egyáltalán nem szeretek beszélgetni. Nyűgnek érzem, ami felesleges.
2015. jan. 24. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
És állatokkal sem beszélgetsz szívesen? Kutya macska, papagáj?
2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Belefásultál öcsi..nem csodálom a mai lányokkal nem egyszerű.
2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Rájöttél, hogy ez túl sok befektetett energia, ami egyáltalán nem biztos, hogy megtérül.
2015. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg szelektálni, és csak olyannal beszélgess, akivel tényleg jól érzed magad. Ez a titok. :)
2015. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Beszelgethetnek, egy probaz meger :) iiej 17L
2015. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben én is szívesebben beszélgettem a fiúkkal, de mostanában elkerülnek a normálisabbak, ezért én is csak nyűgnek érzem az olyan fiúkat, akik a megismerkedésünk második ötpercében már a bugyimban matatna...
2015. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor most foglald le magad sportolj futás közben is lehet ismerkedni és nem kell annyit beszélni
2015. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!