Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy a párom tartja a nő ismerőseivel is a kapcsolatot? Néha ezt-azt írnak. Néha összefutnak itt-ott. Én kis faluban nőttem fel ez ott elképzelhetetlen lenne. Miért kell szenvednem? 24lány

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
normális, attól hogy van barátnője még nem kell megszakítani a kapcsolatot a lány barátaival
2014. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lássuk csak... igen, normális, hogy attól, hogy veled jár, még nem törölte ki az emlékezetéből a nőnemű ismerőseit.

"Én kis faluban nőttem fel ez ott elképzelhetetlen lenne."

Miért, egy kis faluban láthatatlanná válnak az emberek?

Képzeld, én is falusi vagyok, és pont hogy a falu az a hely, ahol az emberek jobban ismerik egymást, jobban egymásra vannak utalva, és nem tudsz senkit csak úgy ismeretlenné tenni egyik pillanatról a másikra.

Miért kell szenvedned? Mert egy bizalmatlan h*lye vagy.

2014. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem csak kis faluban nőttél fel, hanem tájékozatlan vagy, és maradi is.


pl. nekem egyetemről milliónyi fiú haverom van, akikkel húúúúha még néha koncertre is megyünk, vagy húúúúha egymásra írunk fb-n vagy ami a legdurvább, néha megiszunk egy pohár bort is egy-egy szórakozóhelyen. döbbenet, mi?:)))


26L

2014. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert ti már emancipált nők vagytok.
2014. júl. 29. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
És méghogy a magyar vidék nem haldoklik...
2014. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam hanyagolni az ellenkező nemű barátaimat ha kapcsolatom van, úgyhogy fordítva is így működik, attól, hogy járunk a másiknak még lehetnem nőismerősei attól, hogy időnként beszélgetnek vagy megisznak valamit még következik, hogy megcsal.


A kérdésedre a válasz, igen normális, és azért szenvedsz mert h@lye vagy, gyártod magadnak a problémákat és mérgezed a kapcsolatotokat feleslegesen.

2014. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kis faluban nőttem fel, ott abszolút nem volt jellemző, hogy amikor valakinek lett párkapcsolata, akkor mindenki mással megszakította a kapcsolatot, sőt...

Nem kell szenvedned egyáltalán, ha el tudnád fogadni, hogy a barátodnak rajtad kívül is vannak ismerősei, és megtanulnál esetleg bízni...

2014. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!