Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyáltalán nincsenek itt...

Egyáltalán nincsenek itt normális lányok?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyanokat találtam itt gyakorin akik vagy csak azért irnak hogy hülyéskedjenek vagy csak azért mert az adott pillanatban unatkoztak de utánna már nem is érdekli a dolog...

Tudom hogy ez az oldal nem erre van de látom hogy minden nap tesznek ki ilyet 2x próbáltam más módon is de sose találtam olyan lányt akivel tényleg lehet beszélni és megakarna ismerni nem pedig kifaggat meg képetkér aztán "ba*dm*g any*d hülyegyerek" elven otthagynak... -_-

Most komolyan hova tüntek a normális emberek??


(aki a helyesirási hibákért akar vitatkozni az rossz helyen jár...)



2014. júl. 29. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekes dolog a sok bunkó feminista kérdésre így "válaszolni".

15f

2014. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz. :)

Aztán majd Te eldöntöd, hogy normális vagyok-e. :)

17/L

2014. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hogyhogy ITT?


Nem itt kell ismerkedni, hanem a valóságban, személyesen.

Tudod, nappal a buszon, az utcán, boltban, nyári rendezvényeken. Esténként pedig szórakozóhelyeken.

2014. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Én itt max barátkoznék.:D de most nincs kedvem hozzá

19/L

2014. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon én akikkel eddig beszéltem itt, azok közül mindenki normális volt.
2014. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#1 ok

#2 hát legyen...

#3 valahogy gondoltam hogy lesz olyan aki direkt beszól ;)

#4 majd ha látsz akkor csúnyázz le gyökér... és képzeld DE beszélgetek olyannal is és van is olyan barátom mert nem érdekel senkinek a külseje mert nem alapján itélem el az embereket mint TI...

#5 az se szokott lehetséges opció lenni...

2014. júl. 29. 09:36
 7/21 anonim ***** válasza:
Lányokkal nem szoktam beszélgetni, de szerintem vannak. Mások is azt mondják, hogy akadnak és értelmes válasz is sok van. :)
2014. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy ez az oldal nem erre van..."


Akkor miért itt próbálkozol te gyopár?

2014. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8 búj már el s**gfej...

#9 hát lehet de a legtöbb olyan mint az elözö...

#10 nem érted hogy nem vagyok rád kiváncsi?

2014. júl. 29. 10:05
 10/21 anonim ***** válasza:

Kb mindenkinek valamilyen problémája van,ezért járnak ide.Aszexuális,frigid,depressziós,túlsúlyos,szórakozni jár ide mert nincs élete,nem szeretne kapcsolatot,nem felelsz meg neki, vagy annyira beszari,hogy nem hisz az ismerkedés semmilyen formájában...stb

70% hülye p i c s a , írni sem tudnak normálisan.A maradék értelmes,de a 99% az ország másik felén laknak,és csak a töredéke próbálkozik ismerkedni.

Itt talán annyival lenne könnyebb mint a "való életben" ,hogy hamar kiderül a lényeg,és felesleges köröket,pénzt,időt spórolsz meg ezzel,de ha egy igazi társat szeretnél,akkor mindenhogy nehéz dolgod lesz,mert ehhez két összepasszoló embernek kell megtalálnia egymást.

2014. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!