Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyáltalán nincsenek itt...

Egyáltalán nincsenek itt normális lányok?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyanokat találtam itt gyakorin akik vagy csak azért irnak hogy hülyéskedjenek vagy csak azért mert az adott pillanatban unatkoztak de utánna már nem is érdekli a dolog...

Tudom hogy ez az oldal nem erre van de látom hogy minden nap tesznek ki ilyet 2x próbáltam más módon is de sose találtam olyan lányt akivel tényleg lehet beszélni és megakarna ismerni nem pedig kifaggat meg képetkér aztán "ba*dm*g any*d hülyegyerek" elven otthagynak... -_-

Most komolyan hova tüntek a normális emberek??


(aki a helyesirási hibákért akar vitatkozni az rossz helyen jár...)



2014. júl. 29. 09:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12# Na elélveztél már? tapsvihar
2014. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
dehogynem vannak, DrBorsó például
2014. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

attól hogy egy lány nem akar itt ismerkedni, még lehet normális

vannak itt is normális emberek

2014. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is már beszélgettem itt normális lányokkal.Úgyhogy ennyi..
2014. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nincs! Ez ITT a gyk! Inkubátorszökevények gyűjtőhelye, értelmes ember nem jár ide naponta.
2014. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#13 végre egy normális ember egy normális válasszal!! köszönöm! bár ezt tudom :)

am hagyd had élvezkedjen nem bir felidegesiteni.. egy névtelen bu_zitól nem leszek mérges..

#15 ööö jó o.o

#16 sajnos nem 1 volt... de kitudja..

#17 szerencséd volt

#18 ezt azért nem mondanám de van egy kicsi igazság alapja (annak hogy ritkán vannak normálisak)

2014. júl. 29. 11:54
 17/21 anonim ***** válasza:

szerintem igenis van itt sok értelmes lány, magamat is annak tartom, de én csak valóban intelligens emberekkel szeretek beszélgetni, és gondolom sokan mások is így vannak vele :D

szóóval szerintem itt hibádzik a dolog

2014. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
vörös felhőcske : hát azért azt nemond hogy egy inteligens, normális lány az embert kifagassa és csak otthadja magára.. ha annyira normálisak lettek volna akkor legalább mondanak valamit hogy mértnem akar tovább beszélni.. de már nem is érdekel a dolog engem csak a k_öcs_ög lányok találnak meg úgyis...
2014. júl. 29. 19:44
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát én nem is vagyok normális, inkább csak poénkodni járok ide, nem ismerkedni. Mondjuk nem is húzom senki agyát (ami komoly önmegtartóztatást igényel, az oldalon lévő címeres ökrök egyedszámát tekintve). A kérdező viszont durván általánosít, azért mert ő naiv és összefutott pár h@lyével nyilván minden nő nem normális, szemét...gart kérdező, látom a logic nem erősséged. És még csúnyán is beszélsz...ejej, de nem lettél megnevelve.
2014. júl. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled :)
2014. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!