Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép nőnek tartanak mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőnek tartanak mégis kicsit nehézkes számomra a párkeresés, mert azt mondják, hogy olyan megközelithetetlennek tartanak, de miért?

Figyelt kérdés

Tényleg igaz az, ha egy nő kicsit csinosabb vagy szép, bár a szép relative, mert mindenkinek más, de van abban ráció, hogy a pasik nehezebben kezdeményeznek az ilyen nőknél, vagy ez is egy közhelyes megfogalmazás..?

30+Nő


2015. jan. 9. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy annak tartanak, vagy valóban megközelíthetetlen vagy, két dolog. Ha ezt is sugárzod magadból, akkor ne csodálkozz, hogy annak is tartanak. Vica-versa. Ördögi kör.
2015. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem, csak senki nem akar egy gyrossal sétálgatni az egresszív éhezők között.
2015. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sikerhez azért nem csak a külső kell. Ahhoz nagyban hozzá járul a belső, a természeted is. Lehet, hogy azzal van a baj?
2015. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, én sem merem odamenni egy kifejezetten szép lányhoz, mert úgy érzem, hogy nem rúgnék labdába, ami valószínűleg így is van. Még ha össze is jönne, nem biztos hogy tudnám kezelni a helyzetet, könnyen lehet, hogy alsóbbrendűnek érezném magam mellette.

Lehet, hogy idővel képes leszek elég önbizalmat felépíteni hozzá, hogy kezdeményezzek ilyen nőknél is, de most még kevésnek érzem magam hozzá.

30f

2015. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy "barátnőm" még a fősulin (nő vagyok én is), 30+-os szintén. Csinos, dekoratív, de borzasztóan rideg volt. Soha nem mosolygott volna rá senkire, főleg nem férfiakra, elvolt magának, fintorgott mindenre, mindenkire.... Bevallom, ha férfi lennék és tetszett volna, meg se mertem volna közelíteni.
2015. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy néz ki a nő. Inkább a kisugárzása, viselkedése. Ha olyan a megjelenése, hogy "én feletted állok", biztos nem megyek oda.

A szépség (tényleg relatív) nem befolyásoló tényező :)


31/F

2015. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is szépnek tartanak és még néha a félénkebb fiúk is be mernek próbálkozni, talán mert alapból mosolygós vagyok és kedves azokkal, akik nem szolgáltatnak okot az ellenkezőre.

18/L

2015. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kisugárzás és viselkedés, na meg persze alkalom kell ahhoz, hogy a férfi lépjen! saját tapasztalataim: lehet egy nő bármilyen szép, ha bunkó és rideg akkor kizárt, hogy kezdeményezzek. viszont ha veszünk egy átlagos szép lányt (ugye nálunk sok van) és kedves, barátságos, mégis nőies akkor még a félénkebb férfiak is mernek nyitni, szerintem.
2015. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!