Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rairjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rairjak?

Figyelt kérdés
Kb ket hete szemkontaktus kapcsolatba vagyok egy fiuval de meg mindig nem kezdemenyezett. De ha rairok facebookon akkor mit? Mert az h "szia miujsag?" ez nagyon gaz. De megis mit irjak neki?
2015. márc. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is pislogtatok?
2015. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ő nem ír rád, akkor mit vársz tőle? én a helyedben kicsit utalnék arra, hogy elmennél vele randizni. legközelebb a szemkontaktus kapcsolat közben vegyél elő a táskádból egy jó nagy banánt, hámozd meg a fogaiddal, és rágás nélkül told le a torkodon úgy, hogy közben végig a szemébe nézel. erre tuti lépni fog.
2015. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Marko polo ***** válasza:

Úristen!!! 2# es, milyen tanács?!xD

Bár vele értek egyet a legjobban..

2015. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen. Egy lánnyal többször mentünk ugyanazzal a busszal és láttam, hogy néz.

Megtaláltam facebookon és írtam valami ilyesmit.


Szia!


Már többször láttalak az xy buszon. Szimpatikusnak tűnsz, ezért szívesen megismerkednék veled jobban is.

Ha van kedved, akkor írj vissza. Ha nincs vagy véletlenül összekevertelek valakivel, akkor kérlek tekintsd tárgytalannak a levelemet.

Üdv!

Akárki


Remélem segítettem. :)

22/F

2015. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es válasz korrekt!
2015. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!