Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztaltabb randisok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb randisok! Szerintetek hív 2. randira? L/17

Figyelt kérdés

Táncolni tanulok hobbiból és onnan egy sráccal sokat beszéltem facen, majd randizni hìvott. A randin sétáltunk, beszélgettünk. A randi első fele jó volt, ugyanannyit beszéltünk, nagy volt az egyetértés. Utána éreztük, hogy fogy a téma... Sikerült egy táncos témát bedobnom, ami mindkettőnket érdekelt, amiről ismét sokat tudtunk beszélni. Ezután már nem tudtunk miről beszélni, megbeszéltük újra amit neten is. :S :( Ez nem volt valami izgalmas ismételni magunkat. A vonzalom szerintem megvolt. Randi után úgy éreztem nem biztos, hogy újra elhív.

Másfél napja nem keres.

Szerintetek mennyi az esélye, hogy új randira hív? Srácok, ti ilyen randi után szeretnétek még egyet ugyanazzal a lánnyal?



2015. márc. 21. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet nemtud irni vagy nem akar tobbet tőled .. De legyunk pozitívak :)
2015. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél vele talákozni, miért nem keresed te?...
2015. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudna írni, mindig net közelben van. :/

Eddig mindig éreztem lesz-e folytatàs vagy nem. Most nem egyértelmű.

De tényleg srácok... ha a legelső randi vége felé megakad a beszélgetés (pedig bejön a csaj) kipróbálnátok milyen a tali másodszor?

2015. márc. 21. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel a randizással, hogy sokan úgy fogják fel, mintha vizsgáznának. Nem kell rágörcsölni. Én elhívnám, mert nyilván van, hogy az ember már elfárad, hazamenne, vagy bármi, nem ezen múlik. De ha téged érdekel, keresd te.
2015. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta írtam neki és beszéltünk tovább neten.
2015. márc. 23. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah ilyen "randihoz" úgy kell hozzáállni, hogy találkozol valakivel, a legjobb esetben simán össze is jöttök, de mindketten jól akarjátok érezni magatokat. Ha érzelmi okokból akad meg a beszélgetés, az pedig egy gyakori és elfogadható probléma.
2015. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
O" is ugyan azt gondolhatja amit Te,es ezert nem keresett,ugyhogy irjal neki hogy talalkozni akarsz vele,es nem Baj ha nincs beszedtema,majd talaltok.Itt a tavasz Ki lehet menni a szabadba,rendezvenyekre,csaladi osszejovetel.Mindent bele cica meg semmi sem veszett el.
2015. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!