Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes türelmesnek lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes türelmesnek lenni egy ilyen bizalmatlan, nőket leszóló sráccal?

Figyelt kérdés

Randizom egy sráccal nagyon tetszik, de rengeteget hazudott nekem. Először a munkájáról (szobafestőnek hazudta magát, miközben felsővezető), majd szándékosan azt mondta, hogy nincsen kocsija, aztán kiderült, hogy mégis, lakhelyéről is hazudott, valamint azt mondta, hogy volt 8 nővel, erre kiderült, hogy csak egy prostival.

Én megmondtam, hogy hazugnak gondolom, és rosszul esik ez az egész, de az volt a válasz, hogy mi, nők tettük ezt vele, ezért legyek szépen türelemmel, és ha nem akarok tőle semmit, akkor ne kenjem erre, mert tudja, hogy az az ok, hogy nem "menő", és szexuálisan tapasztalatlan.


Nagyon elegem van abból, hogy nem bízik bennem, én erre nem szolgáltam rá. :S

Szerintetek?


2015. márc. 19. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10


Ja, mert csak fordítva lehetne, hogy Te nézd le őt...

2015. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Azért nézem most már le, mert arrogáns és hazug. Attól, hogy más nő lenézné, ha szobafestő lenne, vagy csak a pénzéért lenne vele így, h vezető beosztásban van, és változatlanul nem így vagyok vele.

Még el is nézném, h hazudozott, ha azt mondaná, "bocs, sok a rossz tapasztalaton a nőkkel, de közben rájöttem, hogy ne nem ilyen vagy" vagy vmi ilyesmi... De nem, ő továbbra is bizalmatlan, és azt érezteti, hogy ő bármit megtehet, nekem meg még amiatt is szégyellnem kellene magam szerinte, hogy voltam már együtt pár pasival, és örülnöm kellene, hogy kellek neki.

2015. márc. 19. 19:40
 13/17 anonim ***** válasza:

Beismerem elsőre eléggé kamunak gondoltam, mert eléggé filmszerű ezt a történet. (tömören: még meg tudtok lepni a gyakorin :)) )


Szerintem ezt most csengessétek le. Értem a kisebbrendűségi komplexusát és miért csinálta. Szép volt? Nem. Érthető? Valahol látom miért.

Te meg pont nem olyan vagy akivel kellett volna. De lehettél volna olyan is ;)


Beszéljétek át és tiszta lappal, - most, hogy már nincsen szükség ilyen játékokra - tudatosítsd, hogy te nem olyan vagy, és szépen próbáljatok meg végre mindketten fehér lappal egymásért.

2015. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én ezt pont ma próbáltam Dowd, azért írtam a kérdést mert már nincsen ötletem. :( Szépen mondtam, hogy nem vagyok olyan, akinek hazudni kellett volna, nem érdekel a pénze (be is bizonyosodott, hiszen akkor is kellett volna, ha tényleg festő), az sem érdekel, hogy prostival volt, és nem volt sok nővel, a kocsija sem érdekel, az összes találkára busszal mentem. Erre azt mondta, hogy mese habbal, és gondolkozzak el, és ha sikerült megerőltetnem magam, akkor megbeszéljük megint.
2015. márc. 19. 19:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Háááát nézd. Lehet hül*ének lenni, ha az marad akkor felejtős :)
2015. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Két problémáról beszélünk.Az egyik,hogy hazug,a másik,hogy bunkó.A hazugságaira van magyarázat ezeket meg lehetne bocsátani ha képes leállni,a bunkóságot nem.Ha azon "fáradozom",hogy meghódítsak egy nőt akkor a kedvében kell járni,bókolni,előzékenyen viselkedni,a bunkóság ennek éppen az ellenkezője.

Kérdező miért írtad ki ezt a kérdést?Nekem úgy tűnik már döntöttél.

2015. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kidobnám, nekem ne hazudozzon senki. Az én párom egy ács, sosem mondta magát másnak, egy rozzant kocsija volt amikor megismerkedtünk, semmi több. De sosem kellett volna más férfi.

Az ilyen önbizalomhiányos kis görcsök nem jók semmire, nem érdekel, mennyi lóvéjuk van, vagy hogy néznek ki. Ha egy kapcsolat már eleve hazugságokkal indul, később sem lesz jobb.

Én csak őszinte, intelligens embereket bírok elviselni a közvetlen közelemben. És aki a nőket mind egy kalap alá veszi, általánosít, az az ember csak az önmaga hülye feje után megy, és a női nem összes vétkéért te fogsz bűnhődni, Évától kezdve mindmáig.

Menekülj tőle és keress egy rendes szobafestőt :-)

2015. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!