Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes türelmesnek lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes türelmesnek lenni egy ilyen bizalmatlan, nőket leszóló sráccal?

Figyelt kérdés

Randizom egy sráccal nagyon tetszik, de rengeteget hazudott nekem. Először a munkájáról (szobafestőnek hazudta magát, miközben felsővezető), majd szándékosan azt mondta, hogy nincsen kocsija, aztán kiderült, hogy mégis, lakhelyéről is hazudott, valamint azt mondta, hogy volt 8 nővel, erre kiderült, hogy csak egy prostival.

Én megmondtam, hogy hazugnak gondolom, és rosszul esik ez az egész, de az volt a válasz, hogy mi, nők tettük ezt vele, ezért legyek szépen türelemmel, és ha nem akarok tőle semmit, akkor ne kenjem erre, mert tudja, hogy az az ok, hogy nem "menő", és szexuálisan tapasztalatlan.


Nagyon elegem van abból, hogy nem bízik bennem, én erre nem szolgáltam rá. :S

Szerintetek?


2015. márc. 19. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
A hazudozás nem szép dolog, DE abban igaza van hogy a nőknek meg kell játszani magunkat és sokat kamuzni nehogy baj legyen.
2015. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pedig pont emiatt lett elegem belőle. :D De rajta, játsszátok csak magatokat tovább!
2015. márc. 19. 19:11
 3/17 anonim ***** válasza:
14%

#2


Ha az igazat mondja valaki az a baj, ha nem akkor meg az.



Nektek semmi nem jó.

2015. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
nem érdemlitek meg, hogy igazat mondjon az ember
2015. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem mind1 volt, hogy szobafestő vagy felsővezető, csak igazat kellett volna mondani. Persze ő faggat folyamatosan az egész életemről, és még megjegyzéseket is tesz, elbírál, én meg nem tehetek semmit, mert más nők köcsögöltek vele, ezért nekem tűrni kell a bosszúját. :D Nehogy már azzal gyertek, hogy ez normális...
2015. márc. 19. 19:14
 6/17 anonim ***** válasza:

#5


Nem, ha igazat modott volna, most így szólna a kérdés, hogy "Ez csak egy szobafestő hogyan küldjem el kedvesen?". Mert egy koszos szobafestő az csóró meg még diplomája sincs.


Most azért vagy bajban mert ez a csávó pénzes, viszont mégiscsak kamuzott, csak a máik irányba... Most mit tegyél? Győz-e benned a női kapzsiág vagy diadalmaskodik a női hiúság és nagyképűség?

2015. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#5


Ez mitől bosszú?


Ez előrelátó viselkedés a részéről. ha elsőre megmondja hogy milyen anyagi helyzte van a nők 99%-a rögtö a pénze miatt kezdi szeretni (ez alap női vonás, kikerülhetetlen, tudatalatti és imprinting).


A csóró szobafestő figurája nem rossz kamu.

2015. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Nem, ha igazat modott volna, most így szólna a kérdés, hogy "Ez csak egy szobafestő hogyan küldjem el kedvesen?". "


Hogy lett volna ez akkor, mikor nem ez az igazság? :D


"Most azért vagy bajban mert ez a csávó pénzes, viszont mégiscsak kamuzott, csak a máik irányba... "


Amikor ismerkedtem vele, akkor abban a hitben voltam, hogy szobafestő és nincs kocsija, mégis tetszett, nagyon reméltem, hogy összejövünk. Most meg kiderült, hogy hazudott. Pont letojom, hogy pénzes vagy nem, a lényeg az, hogy engem büntet más nők kapzsisága miatt, és nekem turkál az életemben, erőszakosan követeli hogy még azt is mondjam el kb, h kit hogy szoptam le, ő meg hazudozik és megkülönbötet mert nő vagyok, és feljogosítva érzi magát, hogy hazudjon.


Rám senki ne merje azt mondani hogy kapzsi meg pénzéhes vagyok, mert nem igaz. Sem az, hogy nem jó nekem semmi.

Igenis kiérdemeltem volna az őszinteségét és a bizalmát. Az meg, hogy alap női vonás, megint csak hazugság.


Döntöttem, ki fogom dobni.

2015. márc. 19. 19:22
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja, mert hátha mégse igaz a felsővezetőség se :D


Akkor meg mégiscsak csóró :D

2015. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy csóró-e vagy nem. :D A lényeg, hogy lenéz engem, nem bízik bennem, és hazudozásra épít mindent már a legelején is.
2015. márc. 19. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!