Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit érdemes várni egy lányra/nőre?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit még hónapokkal ezelőtt ismertem meg. Vonzódunk egymáshoz, ez ki is derült egyrészt a testbeszédből, másrészt beszéltünk is róla. Nagyon szeretek vele lenni, bármiről el tudunk beszélgetni, a komolyabb dolgokról is. És látom, hogy ő is érdeklődik irántam, tényleg. Amikor találkozunk, olyan mintha megszűnne minden probléma és nem lenne idő sem. :) Ezt másoknál nem igazán éreztem eddig.


Csak az a baj, hogy ez a lány hát mit mondjak, nehéz eset, ugyanis csak nehezen enged közel magához bárkit is, aki jobban közeledni szeretne hozzá. Én nem vagyok nyomulós meg ilyesmi, nem is akarok az lenni. Van türelmem ehhez a lányhoz, csak azt nem tudom, hogy mi az a határ, amikor már nem érdemes energiát befektetni ebbe az egészbe.


Nem lefektetni akarom, vagy ilyesmi, mert annál nekem többet jelent, tényleg szeretem, őszintén. Csak tudjátok, nem akarok pofára esni.



2013. jún. 8. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy valóban jól látod, hogy érdeklődik irántad?

Egy lánynál, nőnél még nem jelenthet ez sokat, a nők élvezik, ha több férfit tudnak egyszerre hülyíteni, és imponál nekik, ha valaki körbeugrálja őket.

LEhet, csak ezt látod nála, amúgy nem akar semmilyen kapcsolatot, mert...frigid, nem találta még meg az igazit, a karrierje fontosabb neki, stb....

Próbáld meg mástól megtudni, mit érezhet irántad, vagy kérdezz rá konkrétan.

2013. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már elöjön benned az, hogy mennyit ÉRDEMES várni, akkor semmennyit!
2013. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt, akire éveket vártam mindhiába. Ma már azt mondom, h 3 hónap, de az is nagyon a végső esetben!
2013. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
azt lenne jó tudni, h hülyít e, de sztem gyanús, mert akármilyen zárkózott, azért pár hónap alatt már csak el lehet dönteni, h akar e vagy sem. És egyet értek egy korábbi hozzászólóval, a lányok szeretnek udvart tartani és ebbe sokszor a hülyítés is belefér. Néha nem is tudatos.
2013. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem megfektetni akarod akkor nem mindegy mennyi időt töltesz vele/rá?
2013. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hali szerintem már igyis tulsokat vártál szerényvéleményem szerint...
2013. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de mi az, hogy várni??? nem lehet, hogy ő meg arra vár, hogy csináljál már VÉGRE valamit?

mire vársz, hogy ő kezdeményezzen? ha veled van egy csomót, akkor az már egy jelzés, hogy csináljál már VÉGRE valamit.

2013. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet. Lehet hogy csak arra vár hogy lépj végre valamit.


Nem mellesleg tényleg vannak esetek amikor a lány szeret várni hogy tisztában legyen a saját érzéseivel. Szerintem itt már eleget vártál, kezdj el flörtölni, és figyeld mit reagál. Ha pozitiv, mozdulj rá és hivd el randira.

Ha negativ, és nincs flört reakció se, akkr lehet hogy barátság-zónában vagy...

2013. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!