Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes elhívni még egyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elhívni még egyszer?

Figyelt kérdés

Röviden megpróbálom leírni : Megismertem egy lányt novemberben,sokat beszéltünk neten,és előben reggelente 10 percet amíg várunk a buszra..Másik iskolába megy,de egyszer arra kellett jönnie amerre az én sulim van,mert orvoshoz ment.(Közölte buszmegállóban hogy arra megy majd amerre én)


Kétszer elhívtam..

Első : Nem tud,mert a szülei elváltak,ritkán látja az apját és hétvégén nála lesz.

Második : Őszi szünetben hívtam el,(elején) mondta ha jó idő lesz,mert akkor tényleg rossz idő volt,aztán szünet végéig fel se jött..

Neten(!) mindig én írtam rá egy idő után,december óta nem beszéltem vele se neten,se élőben,csak köszöntünk.

Aztán 2 héttel ezelőtt délután láttam a buszon,akkor köszöntem neki és mosolyogva visszaköszönt.

És belikeolta az új képemet (életében először).

Szeptemberig nem látom,érdemes írni neki?

Szerintem volt egy másik fiú aki udvarolt neki amíg én is,és kiderült hogy egy f*sz ,mert egyszer olyat írt ki hogy : A bohóc sem azért nevet,mert jó a kedve,hanem mert az arcára van festve..

Lehet rájött hogy én jobb vagyok?


2013. jún. 7. 14:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Hozzá kell tenni hogy egy évvel idősebb nálam.

Ő 16 éves én 15.

2013. jún. 7. 14:49
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki! kérdezd meg, nincs-e kedve találkozni a nyáron, mert régebben már ugye beszéltetek arról, hogy találkozhatnátok, és úgyse látjátok egymást a suliig, kérdezd meg, van-e kedve:)
2013. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Jöhetnének még válaszok!
2013. jún. 7. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj neki, viszont ha most is talál valami kifogást, akkor hagyd, mert akkor valószínű hogy nem mer lekoptatni.. Sok sikert! :)
2013. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj neki!
2013. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!