Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan, kinek fognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, kinek fognak kelleni a 170 cm és azalatti férfiak?

Figyelt kérdés

most nézegettem csak úgy kiváncsiságból a társkeresőket.

Minden nő min. 175 cm-es férfit írt be.


Mindegyik 160 cm-es nő ezt írta be minimum 175 legyen !


ezek mind 40-50 közötti nők voltak.


2015. márc. 5. 14:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Akkor most megnyugtatok mindenkit. 17 éves lányként 183cm magassággal.

Persze örülök ha nem a vállamig ér a fickó , DE annyira nem számít tényleg. Ha értelmes a lány és nem csak a külsőre mentek az lesz az utolsó ami számít.

Fiúk ha jó a stílusotok és a szívetek nem lesz gond. 😉 A genetikan nem lehet változtatni,de a viselkedésetek rajtatok áll.

Utolsó barátom például 179cm volt kb. Ami nem kicsi de hozzám az mégsem volt semmi probléma ebből.

2020. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
akinek a 65 kg feletti nők...
2020. dec. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 184 magas vagyok, a párom 165. (és anyagilag nem gazdag)

Én vagyok a nő!

Ki a frászt érdekel milyen magas vagy, tovább kell állni és kész, nem kell foglalkozni azokkal a nőkkel, mert ott nincs megfelelő értékrend!

2020. dec. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Menj ki egyszer az utcára, és nézd meg a párokat. Azonnal meg fog dőlni az elméleted, de mindegy, mert úgysem a realitás számít, hanem hogy legyen miért nyafogni
2020. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 170 cm vagyok, én vagyok a nő. A párom 165. Mi is társkeresőn ismerkedtünk meg.
2020. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nez Vajnara... Horcsog keppel vagy Falus Ferencre.. penzehes.. mindig lesznek.. ha magasagoddal nem tudsz kituni tunj ki penzeddel, tehetsegeddel.. Napoleon, Hitler, Dzsingiszkan, Mao csak par 170 koruli vg vezető
2020. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm 150-160 cm, ráadásul még részben mozgássérült is, mégis talált magának vele egy magasságú barátnőt, aki jól néz ki, rendben van, nincs hasonló problémája.


Én viszont 178 cm vagyok kB., így sajnos az alacsony pasik kiesnek. Viszont ebben is próbálok most már kicsit rugalmasabb lenni egy bizonyos határig.


N

2020. dec. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
én 197 vagyok, és tapasztalataim alapján a 160 körüli nők a legszebbek.
2020. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!