Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Többedik randin hogyan deríthe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többedik randin hogyan deríthetem ki, hogy komolyan tervez-e velem vagy csak találkozgatunk?

Figyelt kérdés

Már többször találkoztam a lánnyal, nagyon jól érezzük magunkat együtt, de természetesen nem tudok kiigazodni a női logikán :)


Ha a következő találkozóra hívom gondolkodás nélkül igent mond, de mindig én kezdeményezek én írok, hívom.


Burkoltan, poénosan mindig "oltjuk" egymást, hogy bejön a másik, de nem tudom valójában mit gondol, érez.


Mennyire jó ötlet direkt rákérdezni, hogy mit gondol rólam, rólunk?


Persze könnyed formában, viccesen érdeklődve, nem számon kérően nekiszegezni a kérdést :)


2015. jan. 19. 08:49
 1/4 A kérdező kommentje:
23F, 23L egyébként, ha ez számít :)
2015. jan. 19. 08:50
 2/4 mantis religiosa ***** válasza:
Adj neki egy hosszú forró csókot, a reakciójából minden ki fog derülni.
2015. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kezdeményezel te, mert te vagy a férfi, sok nő nem szeret kezdeményezni. Hát azt érezned kell, hogy haladtok-e valamerre, komolyodik-e a dolog. Ha olyan langyos, mit ahogy az írásodból érződik, akkor én nem kérdeznék rá konkrétan, csak ha már érződik valami komoly kémia.
2015. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg fontos: csókolóztatok már? Ha nem, tedd meg!

Fogd meg a kezét séta közben. Ha csak elhúzza, akkor az negatív jelzés, de ha magyarázatot ad, hogy miért nem szereti (előfordulhat, személyfüggő), akkor közeledhetsz másképp.

Nem muszáj megkérdezni, lehet vele tettekkel is egyértelműen közölni a szándékaidat, de én személy szerint örülnék, ha rákérdeznének, viszont kérdéssel felelnék:

-Szerinted mi ez köztünk?

-Nem tudom, szerinted?

A lányok is szeretik nevén nevezni, hogy mi történik egy idő után. 20l

2015. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!