Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan, kinek fognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, kinek fognak kelleni a 170 cm és azalatti férfiak?

Figyelt kérdés

most nézegettem csak úgy kiváncsiságból a társkeresőket.

Minden nő min. 175 cm-es férfit írt be.


Mindegyik 160 cm-es nő ezt írta be minimum 175 legyen !


ezek mind 40-50 közötti nők voltak.


2015. márc. 5. 14:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

A 150-160 közti csajoknak.


Amúgy meg nem egy párt ismerek ahol a csaj a magasabb.

De ha vigasztal én se találok olyat aki magasabb nálam igx már beérem azzal ha egy magas velem vagy csak pár centivel alacsonyabb.

2015. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
192 vagyok :))
2015. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A párom 170 cm, de soha nem volt problémája a barátnőszerzéssel még a közös időszakunk előtt sem. Úgyhogy nem értem.
2015. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Az emberek ízlése vàltozó. Èn pl 175 centi vagyok, a férjem 190. Fontos volt a magassàga , de csak hozzàm képest. Ha 160 centi lennék, elég lenne a 175 centis magassàg is. Egyébként pont tàrskeresőn ismerkedtünk meg, és az alap magassàg férfihoz nàlam 185 volt megjelölve, ami csak 10 centi +.

A nők többsége hasonlóan működik, magasabb pàrt keresnek, bàr akadnak kivételek is. Egyik baràtnőm szintén 175 magas , szép arcú , csinos vékony làny, a férje meg 160 centi. Na bumm. Boldog hàzassàgban élnek 9 éve. Màris megdőlt az amit kiírtàl. Soha nem szabad àltalànosítani. Mint mondtam, az emberek ízlése nem egyforma. Most belefutottàl pàr ilyen adatba, de ez semmit nem jelent.

2018. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ekkora magasságú férfi válaszolók szerint: Senkinek vagy nagyon kevés nőnek. Ők TAPASZTALATBÓL beszélnek.


Női válaszolók szerint: Há' mindenkinek, mer csak. (Személyes kedvencem, hogy minden ilyen jellegű kérdésnél feltűnik valaki, aki előadja, hogy egy alacsony férfi ismerőse mekkora csajozó...) Az ilyen válaszolók szimplán próbálják túlidealizálni a dolgokat.

2018. márc. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Valami mással kell virítanod mint a magasságoddal. Pl. jobban kommunikálsz, jobb a stílusod, többet edzel. És persze egy picit csalhatsz az adatlapon, ha amúgy alacsonyabb a nő ;)
2020. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
27%

Igényes magas nőknek nem fognak.

Egyszerűen keressenek nőt a maguk szintjén, akkor lesz pàrjuk az alacsony pasiknak is, 150-165 cm közt sok nő van a vilàgon.

2020. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon alacsony pasi ismerősöm, a barátnője szintén alacsony, bár ők személyesen ismerkedtek meg, nem társkeresőn. Élőben nyilván egyszerűbb, mivel valaki vagy szimpatikus, vagy nem, nem gondolkozol órákig, hogy jobbra vagy balra húzd.
2020. jún. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Senkinek, manlets never learn!
2020. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Társkeresőn tényleg így van, de személyesen ez nem igazán számít.

Volt már magasabb barátnőm és éppen ő volt az, aki kifejezetten a magas pasikra bukott.

2020. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!