Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin pasiként ülnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin pasiként ülnél közvetlen a lány mellé ha ilyen kettes fotel szerű van a kávézóban?

Figyelt kérdés

Mert én rendkívül meglepődtem hogy a srác mellém ült, egyrészt majdnem kitekeredett a nyakam, másrészt nagyon kellemetlen volt, hogy egy szint ismeretlen ember pár centis közelségben van

21/l


2015. febr. 4. 22:19
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Én csak mellé szoktam ülni.
2015. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20:


Rendben. Férfi oldalról ezt annyival egészíteném ki, hogy ha megcsókolok egy lányt az első randin, annál nagyobb eséllyel lesz második randi általában és később folytatása a dolognak.


Eddigi életemből mondom, hogyha megcsókoltam a lányokat az első randikon, akkor abból jellemzően 5-ből 5 alkalommal lett második randi is. Ha nem csókoltam meg a lányokat az első randin, akkor 5 lányból csak 2-3-mal lett második randi.

2015. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ez teljesen elfogadhatónak tűnik :) de mint írtad nem kizáró ha nincs :) viszont sztem aki ezzel vár az nagyobb eséllyel akar komolyabb dolgot mint aki már itt megcsokol igaz? :)
2015. febr. 7. 23:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!