Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin pasiként ülnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin pasiként ülnél közvetlen a lány mellé ha ilyen kettes fotel szerű van a kávézóban?

Figyelt kérdés

Mert én rendkívül meglepődtem hogy a srác mellém ült, egyrészt majdnem kitekeredett a nyakam, másrészt nagyon kellemetlen volt, hogy egy szint ismeretlen ember pár centis közelségben van

21/l


2015. febr. 4. 22:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

Ezen az oldalon nagyon nem a valóságban fellelhető lányok vannak reprezentálva.


Az utóbbi fél évben 5 lánnyal randiztam. Ebből az 5 lányból 5-tel az volt a életünkben való második találkozásunk, tehát a randi előtt egyszer találkoztunk korábban az életben. Az 5-ből 4 lányt megcsókoltam az első randi végére! Úgy, hogy mindegyik mellé ültem közvetlenül, akár fotelben, padon vagy két széken.

Beültünk egymás mellé, persze először még olyan távolságba, hogy nem értem hozzájuk. Közben bort kortyolgattunk a randin. Jókat beszélgettünk, nevetgéltünk. Közben 1-2 óra után már finoman hozzájuk is értem beszéd közben teljesen természetes módon. A csípőjükhöz, karjukhoz, derekukhoz, vállukhoz. Először csak egy pillanatra, aztán másodpercekre, végül már ott is hagytam a kezem. Aztán átkaroltam őket, viccelődtem és játszottam velük, végül rámentem a csókra a randi kezdete után 2-3 órával.


Valamit rosszul csinálok?

Mert az itteni válaszok alapján 1 lányt sem kellett volna tudni megcsókolnom az 5-ből az első randin, nemhogy 4-et. Sőt, gondolom az itteni lány válaszolok számára még az első randis csók is elképzelhetetlen. A lányok 17-17-19-19-20 évesek voltak.


21/F

2015. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy rámenős vagy még nem kompenzálja azt, hogy fáj a nyaka, mert folyamatosan oldalra kell nézni.
2015. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

12:


A valóságban nem kell 90 fokban oldalra nézni. Egyszerűen egymás felé fordulunk mondjuk 45-45 fokban és úgy beszélgetünk.

2015. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45 fokot tartani 1-2 órán keresztül ugyanúgy fájdalmas sok embernek.
2015. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 opened paradise ***** válasza:
Nem tudom,én inkább akkor örülnék,ha nem azt kéne mondanom,hogy x lánnyal volt ez az első randin,hanem hogy meg is maradt abból valami és nem megint jött egy új.
2015. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14:

Akkor nem kell állandóan a másikra nézni.


Most komolyan erről beszélgetünk? Ha két ember kedveli egymást (=és kedvelik valamennyire egymást, mert jellemzően eljöttek a randira mindketten), akkor az a legkisebb gondjuk hogy egymásra nézzenek.


Nekem még soha nem volt olyan, hogy egy lány azt mondta volna, hogy baj hogy 45 fokba fordulva kell néznünk egymást. A valóságban nincs ilyen.


15:

Ha egy lánnyal nem jön össze a dolog, akkor nem kell túlreagálni. Nem tetszettetek egymásnak, nem passzoltatok. Oké. Ezt el kell fogadni és menni a következő lányra, aki tetszik neked. Szerinted ki talál hamarabb szerelmet? Aki évi 2, vagy aki havi 2 lánynál próbálkozik?

2015. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16-os: Ott akkor valószínűleg veled van a gond, ha ilyen mennyiségű csajjal és ilyen gyakorisággal kell randiznod és mégsem nagyon jön össze az 1 csókon kívül semmi.
2015. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

hát én nem randizok annyira gyakran, de amikor igen sem csókolóztunk első találkozáskor, meg sem próbálták

jó persze egy buliban elő fordulhat.. de sztem egy komolyabb dolognál ezt nem kell ennyire elkapkodni

és tényleg érdekes, hogy miért is nem lett ezekből több ha ennyi új randira volt szükséged? ;)

2015. febr. 5. 18:26
 19/23 anonim ***** válasza:

17-18:


1. Férfi vagyok, aki nem feltétlenül csak és kizárólag a komoly kapcsolatok iránt érdeklődik most. Nekem most nem az a végső cél, hogy minden áron találjak egy őrülten nagy szerelmet és tartós kapcsolatot, mint esetleg nektek. Nem az a siker most, ha megállapodom egy lány mellett.


2. A 4 lányból akiket megcsókoltam, 2-vel feküdtem le. Az egyikkel 2 hónapig tartott aztán a dolog novemberben. A legutolsóval akinél januárban volt sikerem, még most is találkozgatok.


3. Itt a 4 lány, akiket megcsókoltam az utóbbi fél évben. Az utolsó 2-vel feküdtem le. Szerintem rendben vannak:

[link]


4. Gondolom el sem hinnétek, ha elmodanám hogy van egy jó barátom, aki kb. havi 4-5 lánnyal csókolózik, randizik és azok közül le-le fekszik párral, tehát sokkal nagyobb mennyiségekben csinálja a dolgot, mint én (mert több ezekre a szabadideje).


5. A nagy számok törvénye szerint működnek a dolgok. Szerintetek úgy mennek a dolgok, hogy minden lánnyal akit megszólítok azzal szerelembe esünk egymásba és örökre együtt maradunk? Nem.

Megszólítok 50 lányt. Abból 15 kedvel és megadja a telefonszámát. Abból 10 eljön randizni. Abból 8-at megcsókolok a randin. Abból 5-tel lefekszem. Abból 1-be szerelmes leszek. És nem azon kesergek hogy 45 lány elutasított még a szex előtt, hanem örülök a sikereknek, utólag úgy is csak azok maradnak meg.


6. Kérdező, szerintem ha két ember vonzódik egymáshoz és kedvelik egymást, akkor teljesen természetes hogy nagyon hamar kialakul közöttük a fizikai intimitás. Szerinted ez nem így van? Nem természetes kölcsönös tetszés és vonzalom esetén, hogy két ember jól érzi magát együtt fizikailag is? Pont ezért az fura nekem, ha valaki elvből nem csókolózik az első randin. (Tehát nem azt mondja, hogy vonzalom alapján csókolózik vagy nem, hanem a másik iránti vonzalomtól függetlenül soha nem.)

2015. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

De így van, de akkor sem akart megcsokolni első találkozáskor

És volt hogy én is már első alkalommal vonzodtam de pont az volt a szép hogy lassan jutottunk el odáig :)

Ez most nem az a helyzet volt mert van olyan hogy bele mész a randiba és ott jössz rá hogy mégse az akire számítottal

De az alap kérdéssel kapcsolatban mint láthatod nem csak nekem volt furcsa ez a helyzet

2015. febr. 6. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!